piątek, 25 styczeń 2019 14:10

Najlepsze Garden Party tylko w twoim ogrodzie. Co wziąć pod uwagę przy jego organizacji?

Organizacja przyjęcia na wolnym powietrzu jest dużym wyzwaniem nie tylko dla ciebie, ale również dla całego domu. Każdy z was chce, aby wszyscy dobrze się bawili i wrócili do swoich mieszkań w pełni zadowoleni. Czego więc nie może zabraknąć na takiej imprezie? Weź pod uwagę co najmniej kilka czynników przedstawionych poniżej.

Stylowe meble ogrodowe do zadań specjalnych

Na Garden Party zapraszasz najczęściej kilkunastu gości, którzy powinni czuć się przede wszystkim komfortowo w twoim ogrodzie. Oprócz wygody, ważna jest również odpowiednia oprawa przyjęcia oraz styl, dzięki któremu wykreujesz klimat właściwy dla wieczornego odpoczynku. Głównym elementem, na który powinnaś zwrócić uwagę to meble ogrodowe, konstruowane przez projektantów z myślą o dużych przyjęciach. 

Jak wybrać idealne meble ogrodowe? Mam dla ciebie kilka rad. 

1 Stylowe znaczy lepsze - unikalny design pozwoli ci stworzyć ładną oraz swobodną przestrzeń dla gości, a później wykorzystać ją do relaksu tylko w gronie domowników

2 Swoboda - niech twoje meble ogrodowe dają tyle miejsca, aby każdy mógł swobodnie się rozsiąść, ale też wstać, kiedy ma na to ochotę. Nikt nie lubi być ściśniętym na jednej kanapie lub mieć problem z przejściem do stołu z przekąskami.

3 Trwałość - każdy z nas zdaje sobie sprawę, że nie kupuje mebli ogrodowych tylko na jedno przyjęcie. Mają one służyć długo i znosić każdą twoją zachciankę. Jeśli na garden party będziecie chciały z koleżankami tańczyć na kanapach, proszę bardzo ;) Ona musi wytrzymać nie jeden twój układ!

4 Możliwość przechowywania - w sezonie jesienno-zimowym niestety meble ogrodowe idą w odstawkę. Grunt, żeby wytrzymały do następnej wiosny! Z solidnym produktem nie musisz się o to martwić. Zwróć również uwagę na to, czy rozmiar mebli pozwala na przechowywanie ich w suchym oraz ciepłym miejscu. Wtedy pewność, że meble ogrodowe zostaną z tobą na dłużej, jest praktycznie stuprocentowa. 

Nie używaj jednorazowych talerzy czy sztućców

To nie tylko moda na bycie eko, ale przede wszystkim troska o dobro środowiska. Najlepiej zarezerwować sobie zapasowe talerze oraz sztućce na przycięcie i zawsze w przypadku organizacji imprezy, podawać gościom właśnie je. 

Miejsce do swobodnego poruszania się lub tańczenia

Garden Party powinno być w połowie siedzącą i w połowie stojącą imprezą. Goście niech swobodnie poruszają się po ogrodzie, rozmawiają oraz jedzą ze specjalnie przygotowanego stołu, który będzie pasował stylistyką do twoich mebli ogrodowych. Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca, zorganizuj mini parkiet do tańczenia. Może na początku trochę skrępowani, w miarę upływu czasu goście zaczną popisywać się swoimi umiejętnościami. Może konkurs na najlepsze wykonanie tanga argentyńskiego będzie dobrym pomysłem? :)

Jedzenie i napoje

Dowiedz się, jaka dieta dla twoich gości jest najbardziej uniwersalna i przygotuj przekąski dla każdego. Nie może dojść do sytuacji, kiedy zostanie chociaż jedna osoba, która nie będzie miała co jeść na twoim przyjęciu. Podobnie należy postąpić w kwestii napojów. Niech goście sami wybiorą: alkoholowe czy bezalkoholowe. 

Kącik dla dzieci

Każdy rodzic podziękuje ci za zorganizowanie takiego miejsca. Z jednej strony będzie miał swoje dziecko na oku, z drugiej pozwoli to na swobodną rozmowę ze znajomymi. 

© 2013-2020 by SN2.EU