czwartek, 15 marzec 2012 15:22

Katy Perry wystąpi na Kids’ Choice Awards 2012

Katy Perry dołączyła do grona gwiazd, które 31 marca pojawią się na gali rozdania nagród Kids’ Choice Awards 2012 – imprezie organizowanej przez kanał dziecięcy Nickelodeon. Tegoroczny event odbędzie się już po raz 25! Gospodarzem będzie znany aktor i piosenkarz, Will Smith.

Na gali wystąpią również Chris Rock, Emma Stone, Zac Efron, Heidi Klum, Victoria Justice, Miranda Cosgrove oraz grupa Big Time Rush.
Katy Perry zadebiutowała na scenie blisko pięć lat temu, a w 2008 roku podbiła światowe listy przebojów hitem „I Kissed a Girl”. Ma na swoim koncie dwie studyjne płyty, które zdobyły pierwsze miejsca w notowaniach muzycznych w ponad 30 krajach na świecie i pokryły się wielokrotną platyną. W tym roku artystka była również nominowana do prestiżowych nagród Grammy z kawałkiem „Firework”. Na cztery dni przed występem na gali Nickelodeon w sklepach pojawi się długo wyczekiwana reedycja albumu Katy, „Teenage Dream”.

„Katy Perry jest wielką gwiazdą wśród najmłodszej publiczności, tym bardziej cieszy nas, że zgodziła się wystąpić na nagrodach Nicka”, komentuje Marjorie Cohn, Dyrektor Działu Programowego Nickelodeon.

Nagrody Kids’ Choice Awards przyznawane są rokrocznie przez widzów kanału Nickelodeon. Do tej pory statuetki otrzymali m.in. Will Smith, Miley Cyrus, Britney Spears, Hilary Duff i  Whoopi Goldberg. W tym roku nominacje zdobyła m.in. właśnie Katy Perry, w tym w kategorii „Najlepsza wokalistka”.

Oficjalną platformą do oddawania głosów jest strona  http://www.nick.com/KCA12, na której znajdują się wszystkie informacje dotyczące kategorii, nominowanych i innych gwiazd, jak również zdjęcia i materiały wideo.

Tegoroczne rozdanie nagród Kids’ Choice Awards odbędzie się 31 marca w Galen Centre w Los Angeles.
Polscy widzowie będą mogli obejrzeć galę 3 kwietnia o godz. 18:00 na antenie Nickelodeon Polska i Nickelodeon HD oraz 7 kwietnia o godz. 15:00 na antenie MTV Polska.

© 2013-2020 by SN2.EU