wtorek, kwiecień 16, 2024
poniedziałek, 02 kwiecień 2012 15:51

Rebel;tv szuka zespołu muzycznego!

Marzycie o wielkiej sławie, występach przed tysiącami fanów i pięknych groupies? Mamy coś dla Was! Stacja rebel:tv szuka świeżej krwi - zespołu który zrobi dym na polskim rynku muzycznym. Wyłoniony w konkursie zespół wystąpi w lipcu na scenie Seven Festival  Music & More w Węgorzewie oraz wygra montaż klipu koncertowego,

który będzie emitowany na antenie rebel:tv!

W dniach 12-15 lipca br. odbędzie się kolejna edycja Seven Festival Music & More w Węgorzewie. Impreza jest prawdziwym świętem dla fanów dobrego, rockowego grania. Podczas tegorocznej edycji na scenie wystąpią takie zespołu, jak Acid Drinkers, My Riot czy Luxtorpeda. Seven Festival to także międzynarodowy konkurs dla młodych zespołów.

W tym roku w konkursie ponownie weźmie udział grupa wybrana przez stację rebel:tv!

Co zrobić, aby zagrać na scenie Seven Festival? Wystarczy wysłać nagrane demo, biografię zespołu oraz rider techniczny do 27 maja br. na adres redakcji rebel:tv, ul. Bobrowiecka 1a, 00-728 Warszawa z dopiskiem KONKURS DEBIUTANTÓW lub drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybrana zostanie kapela, która weźmie udział w międzynarodowym konkursie debiutantów, organizowanym podczas Seven Festival. To jednak nie wszystko! rebel:tv zarejestruje Wasz występ i zadba o profesjonalny montaż koncertowego klipu, który przez dwa miesiące będzie emitowany na antenie stacji!

Do dzieła!!!