środa, 08 luty 2012 13:07

Wiosenna Burza w 4fun.tv: czy Kasia Burzyńska uwiedzie fanów dobrej muzyki i Facebooka?!?

Wiosną 4fun.tv odda jeszcze więcej władzy w ręce widzów i internautów. Poza uderzeniową dawką najlepszej muzyki, na antenie stacji pojawią się sprawdzone formaty w zupełnie nowej odsłonie, premierowe programy i listy przebojów oraz nowa prezenterka, która wywróci antenę 4fun.tv do góry nogami.

Wiosenna ramówka stacji wystartuje w marcu.

4fun.tv rok 2011 może zaliczyć do udanych. W porównaniu do roku poprzedniego stacja zanotowała 27-procentowy wzrost udziału w oglądalności, a rok 2012 zapowiada się jeszcze lepiej. Kanał przygotowuje dla swoich widzów dużo nowości i niespodzianek.

W minionym roku wśród najchętniej oglądanych przez widzów pozycji znalazła się lista przebojów „Top Tygodnia”, muzyczne podsumowanie roku „Top 50 2011” oraz pasmo muzyczne z zabawą interaktywną „Lista Życzeń”. Rekordową popularnością cieszył się program „Non Stop Fresh”, w którym prezentowane są największe hity muzyki pop i dance. Dlatego w wiosennej ramówce kanału obok nowych programów, znajdą się również lubiane i sprawdzone formaty, niektóre w rozszerzonych formułach.

- Nowa ramówka odzwierciedla strategię stacji, mającą na celu wzmocnienie pozycji 4fun.tv na rynku telewizji muzycznych. Liczę, że dzięki wprowadzonym zmianom utrzymamy tendencję wzrostową i w niedługim czasie w segmencie kanałów muzycznych 4fun.tv będzie stacją pierwszego wyboru – mówi Sławek Rucel, Channel Manager 4fun.tv. - Dzięki nowym propozycjom kanał zaspokoi różnorodne potrzeby nowoczesnego, odważnego i otwartego na nowości widza. Wierzę, że dzięki tym działaniom stworzymy długotrwałe relacje z obecnymi widzami i pozyskamy kolejnych, którzy tak, jak my wyznają zasadę „nie bawisz się, nie żyjesz” – dodaje Rucel.

Władza w ręce internautów i…Kasi Burzyńskiej!
Największym hitem wiosennej ramówki będzie internetowa lista przebojów LAJK CZART. W notowaniu znajdą się przeboje wybrane przez widzów drogą głosowania na stronie internetowej stacji oraz za pomocą specjalnej aplikacji na fan page’u 4fun.tv w serwisie Facebook. Poza muzycznymi propozycjami, które otrzymają najwięcej głosów internautów, stacja zaproponuje widzom hity Internetu, czyli filmiki cieszące się największą popularnością w sieci, niekoniecznie związane z muzyką.

Wraz z listą przebojów, na antenie 4fun.tv pojawi się nowa twarz. LAJK CZART poprowadzi pozytywnie zakręcona KASIA BURZYŃSKA. Popularną JacKassię ostatnio można było oglądać na antenie Polsat Café, gdzie prowadziła program rozrywkowy „Z tyłu sceny” oraz w młodzieżowym formacie „Poziom 2.0” na antenie TVP2. Wcześniej, również w TVP2, Kasia prowadziła program „Hit Generator Mix” oraz wspólnie z Beatą Sadowską współprowadziła „Hit Generator”, była reporterką „Pytania na śniadanie” oraz wspólnie z Tomaszem Jacykowem prowadziła cykl „Ulica” w Dzień Dobry TVN.

Pierwsze kroki stawiała w MTV Polska. - Kasia Burzyńska to strzał w dziesiątkę. Doskonale pasuje do charakteru stacji: jest odważna, otwarta i zawsze uśmiechnięta. Mam nadzieję, że nowa prowadząca uwiedzie nie tylko naszych widzów i internautów, ale także naszych reklamodawców oraz partnerów – mówi Sławek Rucel.

Więcej humoru i najlepszej muzyki
Kolejną premierą będzie rozrywkowy program „J&B Show”, wypełniony pastiszami popularnych teledysków. Gwiazdami nowego formatu będą Jacek Januszko oraz wąsaty Bożydar, którzy do tej pory parodiowali znane formaty telewizyjne w programie „Polska Top Lista”. Od lutego parodie w PTL zostały zastąpione zabawnymi komentarzami na temat prezentowanych w liście polskich teledysków.

W wiosennej ramówce 4fun.tv jeszcze częściej grane będą największe hity muzyki pop i dance. Popołudniowe pasmo „Top 10”, w którym widzowie mogą zobaczyć swoje ulubione klipy zostanie przekształcone w TOP 20 i razem z sobotnią listą przebojów TOP TYGODNIA wydłużone do dwóch godzin. Dłuższa forma to nie jedyna zmiana, jaka czeka program. Do znanego m.in. z „You Can Dance” Jacka Januszko, który do tej był gospodarzem „Topu Tygodnia” dołączy, jako prowadząca, Kasia Burzyńska.
Nowej ramówce towarzyszyć będzie zmieniona oprawa graficzna dostosowana do najnowszych trendów w grafice oraz designie, a przede wszystkim do coraz bardziej wymagających widzów

© 2013-2020 by SN2.EU