piątek, 10 luty 2012 13:41

Afromental, Mezo i Ewa Jach na Viva Comet

Przystojniaki z zespołu Afromental oraz Mezo z Ewą Jach podgrzeją temperaturę na scenie podczas gali rozdania nagród Viva Comet 2012.  
Afromental w tym roku zdobył nominację w kategorii Zespół Roku, ale to nie wszystko. Na tegorocznej gali Viva Comet chłopaki powalczą również o nagrody Płyta Roku i Teledysk Roku.

Raper Mezo także nie poprzestał na jednej nominacji. Oprócz szansy na statuetkę Artysty Roku, może też zdobyć Viva Comet za Najlepszy Teledysk na VIVA-TV.PL. Dla artysty jest to ważna nominacja: "Cieszę się bardzo, że po raz kolejny wystąpię na gali Viva Comet. Gdyby jedna z dwóch nominacji zamieniła się w nagrodę, byłaby to najważniejsza nagroda w mojej karierze. Numer KRYZYS, który w 2011 roku często emitowany był na antenie Vivy, to bardzo ważny, prawdziwy i pisany niemalże moją krwią utwór. Bardzo się cieszę, że będę mógł razem z Ewą Jach zaprezentować ten numer na żywo. Zupełnie inaczej smakuje nagroda, gdy dostajesz ją za coś tak autentycznego. Liczę więc na głosy tysięcy ludzi, którzy czują uniwersalność tego numeru i nie mogę się doczekać Gali!" – wyznaje Mezo.

Mezo i Afromental wystąpią na imprezie Viva Comet 2012 obok takich gwiazd, jak Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Kalwi&Remi, Marina, czy zespół Video.

Zespół Afromental rozkochał w sobie całą Polskę dzięki kawałkom, które stanowią ultraprzebojową mieszankę funku, reggae, R&B, hip-hopu i soulu.  Ich kariera zaczęła się w 2007 roku, kiedy wydali debiutancki album The Breakthru. Na swoim koncie mają też występ w serialu 39 i pół, a ich piosenka „Looking 4 love” promowała kinowy hit Kochaj i tańcz. 9 marca 2009 ukazał się ich drugi album Playing With Pop. W latach 2010 i 2011 zespół otrzymał po cztery nominacje do nagród Viva Comet, które za każdym razem owocowały wyróżnieniami w kategorii Zespół Roku.

Jacek Mezo Mejer, znany z takich przebojów jak Sacrum, Aniele czy Kryzys, tworzy pozytywną, popową odmianę hip-hopu. Jak sam twierdzi, w jego muzyce najważniejszy jest przekaz. W swoich utworach często porusza tematy społeczne, ale potrafi być również refleksyjny i rozrywkowy. Pochodzący z Poznania raper w swojej karierze wydał 5 krążków. Jego ostatni album Mezoteryka odnosi sukcesy na listach przebojów.  Mezo ma już na koncie nagrodę Viva Comet w kategorii Artysta Roku 2007. Dwa lata później był nominowany w kategoriach Artysta Roku, Hit Dziesięciolecia (za utwór Sacrum) i Artysta Dziesięciolecia. Na tegorocznej gali wystąpi z Ewą Jach, którą możemy usłyszeć w jego piosence „Kryzys”.

Występy Afromental, Mezo i Ewy Jach na gali rozdania nagród Viva Comet 2012, fani będą mogli śledzić na żywo na antenie Viva Polska oraz na stronie www.orange.pl. Przed rozpoczęciem imprezy wszystkie nominowane gwiazdy i goście zaprezentują się na czerwonym dywanie, z którego relacja będzie transmitowana na stronie http://comet.viva-tv.pl oraz na Facebooku: http://www.facebook.com/vivapolska

Statuetki Viva Comet przyznawane są najlepszym polskim artystom, albumom, utworom oraz teledyskom ostatnich miesięcy. Zwycięzców w dziesięciu kategoriach typują widzowie, głosując na stronie internetowej: http://comet.viva-tv.pl. W ciągu kilkunastu dni od rozpoczęcia głosowania widzowie i fani oddali już ponad 1,6 mln głosów. Dotychczas statuetki Comet odebrali m.in. Doda, Ewa Farna, Feel, Mrozu, czy Afromental.
Gala Viva Comet 2012 zostanie wyemitowana na żywo w Viva Polska 23 lutego o godz. 20:00.

Patronami medialnymi gali Viva Comet są: Bravo, Bravo.pl, RMX Maxxx, Interia.pl, Komunikator GG.

© 2013-2020 by SN2.EU