czwartek, 28 lipiec 2011 17:52

JIM BEANZ, światowej sławy producent muzyczny, przyjeżdża do Polski

Producent hitów takich gwiazd jak Nelly Furtado, Katy Perry, czy Justin Timberlake, tym razem zajmie się nadchodzącym przebojem z płyty „Poland…Why Not?” w wykonaniu Patricii Kazadi

Po Robie Hoffmanie, 31 lipca do Warszawy przyjeżdża sam JIM BEANZ, twórca największych przebojów muzyki pop ostatniej dekady. Jim, jeden z najbardziej wpływowych producentów muzycznych świata, który przyjedzie do Polski na zaproszenie Rokket Music, będzie pracował z Patricią Kazadi nad pierwszym singlem z płyty „Poland…Why Not?” pt. „Go Crazy”. 

W ostatnich trzech latach aż 85 wyprodukowanych przez Jima Beanza piosenek znalazło się w top 10 w USA. Jim jest autorem tekstów oraz producentem utworów dla takich artystów jak: Britney Spears, Shakira, Nelly Furtado, Katy Perry, Justin Timberlake, Miley Cyrus, Timbaland, Chris Cornell. Wystarczy wymienić takie hity Jima z ostatnich lat jak „Womanizer” Britney Spears, czy „Say it right” Nelly Furtado, by móc powiedzieć, że do Polski przyjeżdża jedna z najbardziej znaczących i wpływowych osobowości światowego rynku muzycznego. Dla projektu Poland ...Why Not? Jim wyprodukował oraz był współautorem tekstów do pięciu kompozycji.

W warszawskim studio Buffo, Jim będzie pracował z Patricią Kazadi nad utworem „Go Crazy” (autorami utworu są Patricia Kazadi, Brian Allan, Andreas Spiess i Bekir Karogalan), który jest pierwszym singlem z albumu Poland…Why Not? Już w sierpniu do utworu „Go Crazy” powstanie klip, który zostanie nakręcony w Los Angeles pod okiem słynnego reżysera klipów – Franka Borina.

A już we wtorek, 2 sierpnia, w warszawskim studio Buffo odbędzie się showcase z udziałem Jima i artystów „Poland…Why Not?”. Podczas spotkania goście będą mieli okazję po raz pierwszy, premierowo, posłuchać utworów z płyty, która na rynku ukaże się już jesienią!

„Poland… Why Not?” to autorski projekt mający na celu wypromować na świecie artystę polskiego pochodzenia, poprzez umożliwienie polskim gwiazdom współpracy ze śmietanką światowej sławy kompozytorów i producentów. W projekcie biorą udział między innymi Natasza Urbańska i Patricia Kazadi, zaś nad materiałem, który ukaże się na płycie Poland…Why Not pracowali między innymi Jim Beanz czy  właśnie Robert Hoffman. Materiał na płytę nagrywany był w studiach w Los Angeles, Filadelfii i Berlinie.

Sponsorem głównym jest producent ekskluzywnej bielizny damskiej, firma ESOTIQ. Partnerem strategicznym jest Cinema City, a patronami medialnymi kampanii: Show, Twój Styl, plejada.pl, Radio Zet, AMS, IMS i ArtLed.

Szczegóły dotyczące projektu oraz konkursu na:

www.polandwhynot.com

www.esotiq.com

© 2013-2020 by SN2.EU