poniedziałek, 01 sierpień 2011 17:03

Adele, Lil Wayne oraz Chris Brown wystąpią na żywo podczas MTV Video Music Awards 2011

29 lipca 2011 - MTV ogłosiło nazwiska pierwszych artystów, którzy wystąpią na żywo podczas 28. gali MTV Video Music Awards 2011.

Po raz pierwszy w swojej karierze na scenie MTV Video Music Awards wystąpi znana z wyjątkowo mocnego głosu brytyjska wokalistka soul – Adele. Jej hit ‘Rolling in the Deep’ otrzymał aż siedem nominacji do tegorocznych nagród MTV VMA! Obok niej, z trzema nominacjami, m.in. w kategorii ‘Najlepszy artysta – hip hop’, wystąpi ‘magnat muzyczny’ Lil Wayne.

“Trzy nominacje oraz występ na gali VMA to dla mnie niezwykły zaszczyt, tym bardziej, że nie każdy otrzymuje taką szansę. Czekam z niecierpliwością na występ oraz na premierę mojej najnowszej płyty „Carter IV”, która pojawi się w sklepach w tym samym tygodniu.” – zapowiada Lil Wayne.

Trzecią gwiazdą, która zapowiedziała niezapomniane show, jest Chris Brown, który od swego debiutu na MTV VMA 2007, wielokrotnie był nominowany do tych prestiżowych nagród.

Nazwiska pozostałych artystów poznamy już wkrótce. Na pewno nie zabraknie wielkich gwiazd, które zagwarantują niezapomniane widowisko i emocje! Przypomnijmy, że w tym roku artyści będą ubiegać się o nagrody w 14 kategoriach, w tym za „Najlepszy Debiut”.

Gala MTV Video Music Awards 2011 odbędzie się w niedzielę 28 sierpnia w Nokia Theater w Los Angeles. Transmisja gali tylko w MTV Polska. Dodatkowe emisje zaplanowano również w MTV Polska oraz MTV Live HD. 

Na swoich faworytów widzowie MTV mogą już głosować na specjalnie przygotowanej stronie: www.vma.mtv.com.

© 2013-2020 by SN2.EU