poniedziałek, 27 czerwiec 2011 19:52

Słońce, plaża i zabawa… czyli wakacje z 4fun.tv

Słońce, plaża, imprezy, koncerty i największe festiwale w Polsce! Jeszcze więcej muzyki i jeszcze więcej dobrej zabawy! A wszystko to na wyciągniecie ręki… z pilotem do telewizora!
Jak co roku, na letnie szaleństwa wakacyjne stacja 4fun.tv przygotowała dla swoich widzów nowe, ciekawe programy. Anteną zawładną letnie hity, a ekipę 4fun.tv będzie można spotkać w najbardziej znanych, wakacyjnych kurortach oraz na wydarzeniach muzycznych.

Sezon letni to głównie wyjazdy wakacyjne, imprezy plenerowe oraz festiwale. W stacji muzycznej 4fun.tv festiwalowe lato już rozpoczęte! Za nami Orange Warsaw Festival i Sonisphere z Iron Maiden na czele. Przed nami wciąż bardzo dużo świetnej zabawy z 4fun.tv! Letnią ramówkę stacji zdominuje dobra muzyka przygotowana w specjalnych pasmach oraz wakacyjne wydania programów, realizowane na najważniejszych wydarzeniach muzycznych tego lata.

W tym roku ekipa 4fun.tv ma również swoją stałą bazę w kilku miejscach Polski. Port Wisła w Warszawie, podwarszawski Powsin, Surfbay Club w Chałupach, Solar we Władysławowie czy klub Euphoria w Łebie, to miejscówki, w których przez całe wakacje można spotkać ekipę 4fun.tv z Jackiem Januszko i Izą Meldo, pozdrowić na antenie znajomych i zapowiedzieć swój ulubiony klip.

Na okres wakacyjny pożegnamy się z Polską Top Listą, która w nowej odsłonie powróci jesienią. Jednak PTL nie zniknie całkowicie z ekranów 4fun.tv, i na specjalne życzenie widzów, stacja powtórzy w nowych notowaniach najlepsze odcinki wiosennego sezonu. To był hit! – kto jeszcze nie widział Jacka & co. w parodii najpopularniejszych formatów telewizyjnych, musi go zobaczyć tym razem. Emisja w każdą niedzielę o 17:00. Jacek Januszko w wakacje będzie także gospodarzem Topu Tygodnia, który w okresie letnim nadajemy z wakacyjnych miejscówek. Całość okraszona będzie dużą dawką muzyki, humoru, ciekawostek ze świata show biznesu oraz wywiadami z gwiazdami. Top Tygodnia – premiera w soboty o 17:00 w 4fun.tv.

W każdy piątek o godz. 19.00 zapraszamy do 4fun.tv na program Dance Lista. Jak zawsze urocza prowadząca - Iza opowie, co jest HOT, a co NOT na tanecznych parkietach. W wakacje serwujemy także największe hity wprost z najlepszych festiwali!!! Razem z Izą i kamerą 4fun.tv, nie ruszając się z kanapy, zawitacie między innymi na Global Gathering, Audioriver czy Electrocity.

Na antenę 4fun.tv powraca wakacyjny Top 10, pasmo muzyczne, które w zeszłym roku cieszyło się ogromną popularnością wśród widzów stacji. W ciągu godziny stacja prezentuje największe letnie hity, a widzowie mogą decydować o tym, jaki hit jest najbardziej gorący tego lata i oglądać podsumowania w Topie Tygodnia. W czasie programu emitowany jest również czat, dzięki któremu widzowie mogą przesyłać pozdrowienia z wakacji. Na wakacyjny Top 10 zapraszamy od poniedziałku do piątku o 17.00.
Również wieczorem 4fun.tv przygotowała dla swoich widzów potężną dawkę letnich atrakcji. Codziennie o godzinie 20:00 widzowie mogą oglądać  Summer Hit Mix, w którym prezentowane są relacje z letnich wydarzeń, wywiady z gwiazdami oraz sondy z widzami.

W każdą środę i czwartek o godzinie 18:00 4fun.tv zaprasza na Power Hour, czyli godzinne pasmo muzyczne, w którym prezentowane są klipy jednego artysty, od początkowych etapów jego kariery, po dzień dzisiejszy. Już w lipcu i sierpniu w Power Hour spotkać będzie można m.in.: Patrycję Markowską, ATB, Rihannę, Łzy, Shakirę, Kylie Minogue i wielu innych.

W wakacyjnej ramówce 4fun.tv na dobre zagoszczą również Weekendy Specjalne. Co tydzień, od piątku do niedzieli inny temat -  lata osiemdziesiąte, Lady Gaga, niegrzeczne gwiazdy, największe hity 2011 i wiele innych. Motyw przewodni jest zawsze ten sam: dobra muzyka i zabawa!!!

Do letniego rozkładu jazdy stacja dodaje również dwie nowe aplikacje interaktywne Wakacyjny romans i Tattoo na lato. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, czy tego lata przeżyjesz wakacyjną miłość, czy możesz spodziewać się gorącego romansu, czy raczej samotnych wieczorów w towarzystwie kota sąsiadki lub jaki tatuaż najlepiej zdobiłby Twoją klatę, nie pozostaje Ci nic innego, jak skorzystać z okazji, jaką daje 4fun.tv i wysłać sms. W odpowiedzi dostaniesz informację, co w trawie piszczy. Lepiej sprawdzić zawczasu!;)

Więcej informacji na temat tego, co będzie się działo podczas tegorocznych wakacji w 4fun.tv, można znaleźć na fanpage stacji na Facebooku http://www.facebook.com/4fun.tv  oraz całkiem nowej stronie internetowej stacji www.4fun.tv.

Fani, którzy kontaktują się z 4fun.tv m.in. za pośrednictwem nowej www lub FaceBooka mogą liczyć na to, że ich życzenie będzie spełnione. Podczas wakacji 4fun.tv staje się letnim Świętym Mikołajem i postara się spełnić życzenia muzyczne swoich widzów. Wystarczy umieścić komentarz wraz ze swoim pomysłem na Facebooku, na www.4fun.tv czy też poprzez komunikator GaduGadu (7112), a Twoje życzenie może nabrać realnego wymiaru!

Jesteś na wakacjach, chcesz się dobrze bawić przy świetnej muzyce, a nie masz telewizora? Nie ma problemu! Oglądaj 4fun.tv w swoim komputerze (przez stronę www) czy komórce (przez aplikację Justin.tv lub w ofercie swojego operatora).

Ekipa 4fun.tv zaprasza do wspólnej zabawy! Wakacje czas zacząć! I pamiętaj: Nie bawisz się, nie żyjesz!
© 2013-2020 by SN2.EU