sobota, lipiec 13, 2024
poniedziałek, 04 lipiec 2011 16:15

W tym tygodniu 4fun.tv zaprasza:Power Hour i Weekend z niegrzecznymi gwiazdami

Dziś w godzinnym paśmie muzycznym Power Hour stacja 4fun.tv zaprezentuje klipy latynoskiego przystojniaka Enrique Iglesiasa. Środowe wydanie Power Hour zarezerwowane jest dla Patrycji Markowskiej. A co w weekend? Gdy nadejdzie weekend, nie pozostanie Wam nic innego jak włączyć 4fun.tv i rozkręcić zabawę na maksa! Już w piątek startuje Weekend z niegrzecznymi gwiazdami…wrrrr

Enrique Miguel Iglesias Preysler w „Power Hour”Dziś w 4fun.tv
Enrique Miguel Iglesias Preysler– hiszpański piosenkarz, syn innego hiszpańskiego piosenkarza i kompozytora Julio Iglesiasa …Już dziś, będzie pełnił honory gospodarza w programie „Power Hour”. „Power Hour” to godzinne pasmo muzyczne, w którym prezentowane są klipy jednego artysty, od początkowych etapów kariery, aż po ostatnie dokonania.

Swoje pierwsze kroki na scenie muzycznej stawiał w szkole średniej, kiedy wystąpił w musicalu "Hello, Dolly!". W 1995 roku wydał swój debiutancki album solowy zatytułowany po prostu "Enrique Iglesias” - zgarnął Nagrodę Grammy w kategorii Najlepszy Wykonawca Latynoski i osiągnął swój pierwszy, duży sukces. Krążek nagrany w języku hiszpańskim szybko doczekał się przełożenia na wersje włosko- i portugalskojęzyczną. Znalazły się na nim przede wszystkim ballady utrzymane w klimacie pop i rock. Płyta w ciągu pierwszego tygodnia sprzedała się w USA w liczbie ponad 500 tys. sztuk, co było fantastycznym osiągnięciem, jak na krążek nagrany w języku innym niż angielski.

Kiedy 30 października 2001 na półki sklepowe trafił jego kolejny album "Escape", nikt już nie miał wątpliwości, że Enrique to gwiazda dużego formatu. Krążek pokrył się platyną, i to kilkukrotną, m.in. w USA, Wielkiej Brytanii, Australii, a nawet w Indiach. Ta płyta do tej pory jest najlepiej sprzedającym się krążkiem w karierze Iglesiasa.

Do czasu wydania w 2010 roku najnowszej płyty pt. „Euphoria”, Enrique sprzedał ponad 55 milionów albumów, odnosząc tym samym jeden z większych sukcesów w świecie muzyki pop.
Dziś w 4fun.tv przyjrzymy się bliżej jego dotychczasowym dokonaniom. „Power Hour” z gorącym Enrique w 4fun.tv: 4 lipca, godz. 19:00. Powtórka: 7 lipca, czwartek, godz. 18:00.


Patrycja Markowska w 4fun.tv
W środę gwiazdą pasma „Power Hour” będzie Patrycja Markowska. Patrycja wkroczyła na rodzimą scenę muzyczną w grudniu 2001 roku, kiedy to ukazał się jej debiutancki album zatytułowany „Będę silna”. Znalazły się na nim przeboje „Opętanie” i „Drogi kolego”. Debiut przyniósł piosenkarce uznanie na rynku muzycznym, rzeszę fanów i otworzył wrota do kariery. Drugi, solowy album Markowskiej zatytułowany „Mój czas”, pojawił się na półkach sklepowych w październiku 2003 roku i był kontynuacją pasma sukcesów wokalistki. Promowały go dwa teledyski do utworów „Kameleon” i „Z twoich rąk”. Dwa lata później, w 2005 roku, Patrycja wydała swój trzeci album „Nie zatrzyma nikt” zawierający przebój „Gdy zgasną światła”. Czwarta płyta Markowskiej pt. „Świat się pomylił” została wydana na początku października 2007 roku i był pierwszym dużym sukcesem wydawniczym artystki i osiągnął status platyny. Jesienią 2010 roku ukazała się piąty album piosenkarki zatytułowany „Patrycja Markowska”. Wystarczyło kilka tygodni od premiery i wydawnictwo osiągnęło status złotej płyty.

W najbliższą środę zapraszamy na bliskie spotkanie z Patrycją. Patrycja Markowska w „Power Hour”, 4fun.tv: środa, 6 lipca, godz. 18:00. Powtórka: 8 lipca, piątek, godz. 21:00.

„Weekend z niegrzecznymi gwiazdami” w 4fun.tv!

A co w weekend? Gdy nadejdzie weekend, nie pozostanie Wam nic innego, jak włączyć 4fun.tv i rozkręcić zabawę na maksa! Już w piątek startuje „Weekend z niegrzecznymi gwiazdami”…wrrrr 

Już od najbliższego piątku anteną 4fun.tv rządzić będą niepokorne, szokujące i wyjątkowo niegrzeczne gwiazdy muzycznego światka! O godz. 14.00 startuje „Weekend z niegrzecznymi gwiazdami”, czyli weekend z tanecznymi przebojami i największymi hitami!

Anteną 4fun.tv zawładną: szokująca Lady GaGa, niepozorna Natalia Kills, niegrzeczny Snoop Dogg z niepokornym Davidem Guettą, czy niesforna Doda - Na „Weekend z niegrzecznymi gwiazdami” na antenie 4fun.tv zapraszamy 8-10 lipca.

Weekend specjalny – „Weekend z niegrzecznymi gwiazdami” w 4fun.tv:

Piątek, 8 lipca – 14.00, 19.00Sobota, 9 lipca– 9.00, 10.30, 15.00, 19.00Niedziela, 10 lipca – 9.00, 10.30, 15.00, 16.30