sobota, 11 czerwiec 2011 15:20

Polska Top Lista pt. „Uwaga Wariat” - w najbliższą niedzielę w 4fun.tv

W najbliższej Polskiej Top Liście wyruszamy na polskie drogi i niewybudowane autostrady w poszukiwaniu naprawdę niebezpiecznych kierowców. Razem z patrolem policji drogowej, aspirantem Januszko i jego dzielnym druhem porucznikiem Bożydarem ścigamy, karzemy i wtrącamy do paki bezmyślnych piratów drogowych!

Spieszysz się do domu i dajesz opór pedał gazu? Wyprzedzasz na czwartego? A może jesteś przekonany, że znaki drogowe to tylko ozdoby przy drodze? Taki z Ciebie zawadiaka? Nic bardziej mylnego! Uważaj! Jesteśmy tuż za Tobą! Kodeks Drogowy mamy w jednym, małym palcu u nogi, a nasza kamera zarejestruje każdą próbę złamania prawa! Strzeż się. Stróż prawa Jacek Januszko i stróż porządku Bożydar nadciągają.

W najbliższą niedzielę o 17.00 oglądajcie Polską Top Listę pt. "Uwaga Wariat". A wszystko to z humorem, dowcipem i w towarzystwie popularnych, polskich utworów! Zaprasza 4fun.tv.

Aspirant Januszko i starszy porucznik Bożydar w poszukiwaniu niebezpiecznych kierowców Polska Top Lista pt. „Uwaga Wariat” - w najbliższą niedzielę w 4fun.tv

Media

{youtube}Aspirant Januszko i starszy porucznik Bożydar w poszukiwaniu niebezpiecznych kierowców Polska Top Lista pt. „Uwaga Wariat” - w najbliższą niedzielę w 4fun.tv W najbliższej Polskiej Top Liście wyruszamy na polskie drogi i niewybudowane autostrady w poszukiwaniu naprawdę niebezpiecznych kierowców. Razem z patrolem policji drogowej, aspirantem Januszko i jego dzielnym druhem porucznikiem Bożydarem ścigamy, karzemy i wtrącamy do paki bezmyślnych piratów drogowych! Spieszysz się do domu i dajesz opór pedał gazu? Wyprzedzasz na czwartego? A może jesteś przekonany, że znaki drogowe to tylko ozdoby przy drodze? Taki z Ciebie zawadiaka? Nic bardziej mylnego! Uważaj! Jesteśmy tuż za Tobą! Kodeks Drogowy mamy w jednym, małym palcu u nogi, a nasza kamera zarejestruje każdą próbę złamania prawa! Strzeż się. Stróż prawa Jacek Januszko i stróż porządku Bożydar nadciągają. W najbliższą niedzielę o 17.00 oglądajcie Polską Top Listę pt. "Uwaga Wariat". A wszystko to z humorem, dowcipem i w towarzystwie popularnych, polskich utworów! Zaprasza 4fun.tv. Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na http://www.youtube.com/watch?v=FGcQ-tuqKGA{/youtube}
© 2013-2020 by SN2.EU