czwartek, 16 czerwiec 2011 17:50

Ke$ha w 4fun.tv

Bohaterką dzisiejszego wydania programu „Power Hour” w stacji muzycznej 4fun.tv będzie amerykańska piosenkarka popowa i autorka tekstów Kesha Rose Sebert. Szerszej publiczności znana pod artystycznym pseudonimem Ke$ha.
Ke$ha w 2005 roku, mając zaledwie osiemnaście lat, rzuciła szkołę i rozpoczęła współpracę ze znanym producentem muzycznym Dr. Luke'm, co zaowocowało pierwszymi sukcesami na scenie muzycznej. Prawdziwy przełom w jej karierze nastąpił w 2009 roku, kiedy to razem z raperem Flo Ridą nagrała utwór „Right Round”. Na początku 2010 roku światło dzienne ujrzała jej debiutancka płyta pt. „Animal”, która w przeciągu kilku miesięcy sprzedała się w wielomilionowym nakładzie, osiągając sukces na całym świecie. Z tego krążka pochodzą hity takie jak: „TiK ToK”, czy „Take It Off”. W listopadzie 2010 roku na rynku pojawiła się reedycja premierowego krążka - „Cannibal” - promowana przez kawałki „We R Who We R” i „Blow”.

Na spotkanie z Ke$hą zapraszamy do 4fun.tv już dziś o godz. 18.00. Będzie można przypomnieć sobie jej największe przeboje muzyczne i potańczyć w rytmie jej największych hitów.

Power Hour z Ke$hą w 4fun.tv: dziś 16 czerwca, godz. 18:00.
© 2013-2020 by SN2.EU