czwartek, 16 czerwiec 2011 20:18

Kapelusze z głów. W najbliższy weekend Królowa Doda zagości w 4fun.tv

Doda –królowa i czy się to komuś podoba, czy nie prawdziwa ozdoba polskiej sceny pop. Artystka, piosenkarka, showmanka, kobieta o stu twarzach. Wpadła na scenę jak grom z jasnego nieba. Bezpośrednia, emocjonalna i wbrew temu, co mówią złośliwi, potrafiąca świetnie śpiewać.
Nieustannie zaskakuje, bulwersuje, denerwuje, fascynuje, irytuje. Zna ją cała Polska. Czy lubi? To już, co innego. W najbliższy weekend będziecie mieli szansę przekonać się, jaka jest naprawdę. Już w piątek w stacji 4fun.tv rusza „Weekend z Dodą”.  Nie da się ukryć - Doda to ikona współczesnego świata mody i muzyki. To symbol piękna, seksu i przedsiębiorczości, bo chyba nikt, spośród wszystkich polskich artystów, nie zarządza tak perfekcyjnie swoim wizerunkiem jak ona. Obdarzona dużym temperamentem, zawsze wie, czego chce. I zazwyczaj to dostaje. Od lat jest najgorętszym nazwiskiem show-biznesu. Uparta, zawzięta i niezwykle pracowita. Łatwo się nie poddaje, o czym świadczyć może choćby fakt, iż mimo licznych zakazów występów i ostrzeżeń lekarzy w związku z urazem kręgosłupa, wystąpiła podczas tegorocznego festiwalu Top Trendy w Sopocie, komentując całe zajście na swojej stronie internetowej: „Ze względu na ostre przeciążenie kręgosłupa, od intensywnych prób przed Top Trendy, dzisiejszy koncert zagram, PIERWSZY RAZ W ŻYCIU, siedząc. Mimo zastrzeżeń lekarzy i kategorycznego zakazu wstawania z łóżka, nie zawiodę swoich Fanów ani dziś, ani jutro. NAKRĘCAM się pozytywnie i nie mogę doczekać się festiwalu w Sopocie!”.

Doda, swoje pierwsze kroki na polskiej scenie muzycznej stawiała, jako wokalistka zespołu Virgin. W 2007 roku wydała swój pierwszy, debiutancki album solowy. Odkąd Dorota rozpoczęła karierę solową, poszczycić się może ogromną ilością nominacji, zdobytych statuetek, nagród i wyróżnień w przeróżnych plebiscytach, a jej pierwszy solowy krążek „Diamond Bitch” szybko uzyskał status dwukrotnej platyny. W rankingu polskich celebrytów Doda bez wątpenia plasuje się w ścisłej czołówce, co zawdzięcza zarówno swojemu muzycznemu talentowi, jak i kontrowersjom krążącym wokół jej osoby. Na temat jej prywatnego życia krąży wiele plotek i spekulacji. Media wręcz prześcigają się w publikacji najnowszych informacji odnośnie jej eks- związku z Radosławem Majdanem, czy niedawnym rozstaniu z Adamem „Nergalem” Darskim, a także tegorocznych wakacjach we Władysławowie z tajemniczym milionerem i biznesmanem Dariuszem…

Jeżeli chcecie wiedzieć więcej na temat Dody przełączcie się w najbliższy weekend na 4fun.tv, gdzie już w piątek rusza „Weekend z Dodą”. Dowiecie się, jak kształtowała się kariera Doroty od 2000 roku, gdy Rabczewska wygrała przesłuchanie i spośród setki kandydatek została wybrana wokalistką grupy muzycznej Virgin, aż po dzień dzisiejszy, kiedy to uplasowała się na wysokim miejscu w rankingu 10 najbardziej znanych Polaków według stacji CNN.

„Weekend z Dodą” w 4fun.tv to zastrzyk pozytywnej energii, gwarancja dobrej zabawy i muzyczna jazda bez trzymanki, z dużą dawką muzyki i materiałów o królowej polskiej sceny pop. To również niepowtarzalna szansa, by wygrać bezcenne nagrody - nowiutkie płyty z autografem artystki! Zapraszamy do 4fun.tv.

Rozkład jazdy: „Weekend z Dodą” na antenie 4fun.tv: piątek: 14.00 i 19.00, sobota: 9.00, 10.30, 15.00 i 19.00, niedziela: 9.00, 10.30, 15.00 i 16.30.
© 2013-2020 by SN2.EU