poniedziałek, lipiec 15, 2024
czwartek, 05 maj 2011 19:32

Dance weekend w 4fun.tv!

Już 6 maja na antenie 4fun.tv startuje Dance weekend, czyli weekend z tanecznymi przebojami! Na szklanym ekranie gościd będzie m.in: Rihanna, Snoop Dogg, David Guetta, czy Jennifer Lopez. Ale to nie wszystko!

Dla fanów pląsów i tanecznych wygibasów 4fun.tv przygotował zestawienie najciekawszych fragmentów z programów „You Can Dance 4Fun” i „You Can Dance Mix” oraz relację z jednego z największych ogólnopolskich konkursów taoca Cropp Baby-G Dance Battle For Poland 2011. Jeszcze Wam mało? No to co powiecie na konkurs? Do wygrania miejsca na obozie tanecznym FNF Summer Dance Intencive i wejścia na widownie You Can Dance Live!

Nadchodzący weekend w 4fun.tv to taneczny odjazd na maksa! Będzie można pogibad się w rytm takich hitów jak: „Sweat” Snoop Dogga i Davida Guetty, „S&M” w wykonaniu boskiej Rihanny, czy „On The Floor” J. Lo i Pitbulla. W tym, jakże doborowym towarzystwie, nie zabraknie też Afrojacka z Evą Simons i Alexandra Stana z odjazdowym „Mr. Saxobeat”. A wszystko to okraszone fragmentami koncertów i wywiadami, z których dowiecie się mnóstwo ciekawych rzeczy o swoich idolach.A kiedy zrobicie sobie przerwę na domowym danceflorze 4fun.tv uraczy Was zestawieniem the best of „You Can Dance 4Fun” i „You Can Dance Mix”. Zlepek najciekawszych fragmentów, wywiady z uczestnikami tanecznego show i dotychczas nieemitowane materiały. Dancemanii nie będzie kooca!Podczas roztaoczonego weekendu stacja wyemituje także relację z wielkiego finału czwartej edycji jednego z największych ogólnopolskich konkursów taoca Cropp Baby-G Dance Battle For Poland 2011. Będzie można podpatrzed, co działo się podczas gorącego finału, który miał miejsce 2 kwietnia w warszawskim klubie Harlem i jak uczestniczy radzili sobie z R&B/New Style oraz Breakdance. Imprezę poprowadził Blady Kris, a w szanownym jury zasiadały gwiazdy sceny muzycznej m.in.: CNE, Dj Kostek, Dj Bart oraz Dj Ostasz oraz taneczne autorytety: Ania "YouYa" Jujka, Paweł "Pablo" Krupa", czy Ryfa, B-boy Bartazz. Więc ranga imprezy znaczna.

Jeszcze Wam mało? No to co powiecie na konkurs? Oglądając Dance weekend w 4fun.tv będziecie mieli szansę wygrad miejsca na obozie tanecznym FNF Summer Dance Intencive z gwiazdami z You Can Dance w roli instruktorów oraz wejścia na widownie You Can Dance Live!Porywające rytmy i muzyczne hity z czołówki światowych list przebojów! Taneczne show! Konkursy z rewelacyjnymi nagrodami! Oj będzie można pobujad biodrami! Przygotujcie się na totalny odjazd! Dance weekend na antenie 4fun.tv startuje już 6 maja!


Weekend specjalny - Dance weekend w 4fun.tv:

Piątek, 6 maja – 14.00, 19.00

Sobota, 7 maja – 9.00, 10.30, 15.00, 19.00

Niedziela, 8 maja – 9.00, 10.30, 15.00, 16.30