środa, maj 22, 2024
czwartek, 05 wrzesień 2013 17:47

Historie z dreszczykiem we wrześniowe wieczory na CBS Action!

Od 9 września, w dni powszednie o godzinie 22.00, na kanale CBS Action będzie można oglądać 1. i 2. sezon serialu „Opowieści z ciemnej strony”. To znakomita propozycja dla wielbicieli tajemniczych, niewyjaśnionych historii. Każdy z odcinków serii to oddzielna, daleka od realizmu opowieść, która rozpali wyobraźnię widzów i wywoła u nich gęsią skórkę!

Scenariusz do jednego z odcinków napisał sam Stephen King, można mieć zatem pewność, że emocji na ekranie nie zabraknie.

W sezonie pierwszym widzowie odkryją ciemne zakamarki historii chińskiej pralni, w której można zmyć z siebie wszystkie grzechy, ponosząc jednak dość nieprzyjemne konsekwencje. Pojawi się także duch dziadka, który nie chce uwierzyć w swoją śmierć i nawiedza własną rodzinę. Bohaterką jednego z odcinków będzie też angielska aktorka z Nowego Jorku, gnębiona przez telefon w sąsiednim mieszkaniu, który nie chce przestać dzwonić.

Dreszcze nie opuszczą widzów także podczas oglądania odcinków drugiego sezonu serialu. Pewien komik zostanie zmuszony przez rząd do pomocy w skontaktowaniu się z kosmitą, a dwóch okultystów połasi się na dużą sumę pieniędzy za wypędzenie demonów z ciała młodej dziewczyny, co jednak okaże się zadaniem przerastającym ich możliwości. W kolejnych odcinkach kobieta postanowi wyrzucić z mieszkania najemcę, który w sekrecie odprawia rytuały wudu, a stary zgorzkniały człowiek będzie chciał otruć dzieci sąsiadów podczas nocy Halloween, jednak skutki jego działań zaskoczą wszystkich...

1. i 2.  sezon „Opowieści z ciemnej strony”, CBS Action  - od 9 września w dni powszednie o godz. 22.00, powtórka odcinka o godz. 03.00 oraz następnego dnia o godz. 06.00 i 17.00.