piątek, maj 24, 2024
poniedziałek, 16 wrzesień 2013 18:19

Niemożliwe? A jednak!

Aktor i były zawodowy zapaśnik, znany z roli ekscentrycznego sierżanta B. A. Baracusa z popularnego w latach 80. i 90. serialu telewizyjnego „Drużyna A”, pojawi się w całkowicie nowej roli.  Mr. T, a tak naprawdę Laurence Tureaud,  tym razem sam postanowił zrealizować niezwykłą misję specjalną. Wyszukał w przepastnych zasobach internetu najzabawniejsze filmiki, tworząc w ten sposób całkiem sporą galerię ludzi nieźle zakręconych.

Ludzi, którzy za nic mają wszelkie znaki ostrzegawcze i zakazu. Wręcz przeciwnie – każdy z tych „bohaterów” zwykle stara się sprawdzić, co się stanie, gdy je zlekceważy. Nie brakuje też gagatków, których sposób myślenia nie podlega żadnym normom. Taka mieszanka gwarantuje masę zabawnych sytuacji, które widzowie Discovery Turbo Xtra będą mogli oglądać w programie „Mr. T i granice głupoty”.

By uprzyjemnić podziwianie tych osobliwych charakterów, prowadzący uporządkował zebrany materiał tworząc „grupy głupstw”. I tak widzowie zobaczą m.in. przestępcze antytalenty, zdolnych inaczej majsterkowiczów czy – delikatnie mówiąc – nierozsądnych kierowców. Oprócz zabawnych filmików w programie przestawione są także animowane rekonstrukcje wydarzeń z rozmów zarejestrowanych przez dyspozytorów numerów alarmowych oraz infolinii przeróżnych instytucji – od sklepów po urzędy. Okazuje się, że pracownicy call center niekiedy mierzą się z niezwykłymi problemami. Tak było w przypadku jednej z sieci sklepów spożywczych. Na ich infolinię zadzwonił zakłopotany klient, który miał zamiar zjeść mrożoną pizzę zakupioną w jednym ze sklepów. Jednak gdy otworzył opakowanie, zobaczył, że zawiera ono jedynie… spód placka. Konsultant telefoniczny zapewnił go, że w sklepie wymienią mu produkt na pełnowartościowy. Szkopuł w tym, że po dłuższej chwili ciszy rozmówca stwierdził, że nie ma takiej potrzeby. Okazało się bowiem, że pizza jest „kompletna” – po prostu klient wyciągnął ją do góry nogami i dopiero podczas rozmowy telefonicznej obrócił w rękach stwierdzając, że wszystko jest na swoim miejscu!

Oczywiście każdą z prezentowanych sytuacji oraz „nieszablonowe” myślenie (anty)bohaterów programu prowadzący komentuje z właściwym sobie poczuciem humoru. To wszystko sprawia, że widzom programu „Mr. T i granice głupoty” na kanale Discovery Turbo Xtra trudno będzie opanować śmiech.


Mr. T i granice głupoty
(ang. World’s Craziest Fools)
Premiera: w czwartek, 19 września, o godz. 22.00 na kanale Discovery Turbo Xtra
Emisja kolejnych odcinków: czwartki, o godz. 22.00