niedziela, czerwiec 16, 2024
czwartek, 10 czerwiec 2010 10:16

Przyjemność z witamin - Plusssz Magnez

Zdrowie to dobre samopoczucie. To radość, uśmiech, energia. Popularny dzisiaj styl życia na najwyższych obrotach wymaga szczególnie starannego dbania o siebie i zaspokajania potrzeb swojego organizmu.
Z preparatem witaminowym Plusssz Magnez troska o zdrowie od dziś nie musi być jedynie kolejnym obowiązkiem, może być czystą przyjemnością, chwilą przerwy w zabieganym dniu, momentem wolnym od stresu i problemów.

Czerpanie z życia pełnymi garściami, radość, śmiech, zabawa i jak najwięcej przyjemności to scenariusz, według którego może przebiegać każdy dzień. Wystarczy zamknąć oczy, rozkoszować się smakiem mango-pomarańczowego Plusssz Magnez i przywołać w pamięci wspomnienia wszystkich miłych chwil…Spotkania z przyjaciółmi, słoneczne wakacje, pozbawione trosk zabawy z dziećmi.

Dwuwarstwowa tabletka Plusssza musuje i rozpuszcza się w wodzie, tworząc pyszny witaminowy napój. Ponadto forma płynna witamin Plusssz powoduje, że zawarte w nich substancje czynne przyswajają się szybciej. Łyk Plusssz Magnez wyzwala pozytywną energię, działa antystresowo, zapobiega spadkom nastroju oraz codziennemu zmęczeniu, stymuluje też mechanizmy obronne organizmu. Ta pozytywna energia i siła witamin pomaga traktować wszelkie przeciwności jako wyzwania a problemy jako wzbogacające doświadczenia.


Plusssz Magnez jest kompleksem zbilansowanych najważniejszych witamin
i mikroelementów. Jego skład zaspokaja 100% dziennego zapotrzebowania organizmu na witaminy, ponadto każda tabletka zawiera dawkę magnezu niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania człowieka.

Plusssz Magnez + multiwitamina posiada pozytywną opinię Wydziału Farmacji Akademii Medycznej.

Jedna tabletka Plusssz Magnez zawiera:

Magnez 150 mg 50% RDA
Witamina C 60 mg 100% RDA
Niacyna 18 mg 100% RDA
Witamina E 10 mg 100% RDA
Kwas pantotenowy 6 mg 100% RDA
Witamina B6 2,3 mg 115% RDA
Witamina B2 1,6 mg 100% RDA
Witamina B1 1,4 mg 100% RDA
Witamina B12 1 mikrogram 100% RDA
Biotyna 150 mikrogramów 100% RDA
Foliany 200 mikrogramów 100% RDA