wtorek, 08 lipiec 2014 17:25

Ruskorex zdradza fakty i mity na temat hemoroidów

Ruskorex Ruskorex

 

Hemoroidy, zwane guzkami krwawniczymi znajdują się w każdym organizmie człowieka. Są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego, a w szczególności jego dolnego odcinka. Zdrowe, nie wywołują żadnych objawów, ale kłopot zaczyna się gdy hemoroidy dopada stan zapalny. 

Nie leczone potrafią bardzo uprzykrzyć życie. Wokół tej dolegliwości powstało wiele mitów. Co jest prawdą, a co fałszem? Dziś wraz z Ruskorexem rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pokażemy jak się wyleczyć z hemoroidów.

 

Hemoroidy są niezbędne do życia

Jest to fakt. Każdy człowiek potrzebuje hemoroidów by móc się prawidłowo wypróżniać, powstrzymywać stolec i gazy.

Łatwo wyczuwalne palcem

To mit. Zdrowe guzki są niewyczuwalne, można je poczuć gdy wystąpi stan zapalny odbytu. Wówczas hemoroidy powiększają się, a choroba powoduje ból, swędzenie, a czasem krwawienie. Przy zaawansowanej fazie hemoroidy mogą wysunąć się na zewnątrz.

Domowe sposoby to najlepszy sposób na wyleczenie się z hemoroidów

Jest to kolejny mit. Domowe sposoby mogą jedynie złagodzić objawy, ale nigdy nie zastąpią leczenia farmakologicznego czy wizyty u lekarza. Dopiero odpowiednio dobrane środki zmniejszą dolegliwości oraz zahamują postęp choroby. „Jakiś” preparat nie wystarczy, musimy dokładnie wiedzieć czego szukamy, aby w gąszczu maści czy czopków wybrać te, które leczą a nie tylko zapobiegają.

Wiek sprzyja chorobie

Fakt. Im jesteśmy starsi tym bardziej jesteśmy narażeni na zachorowanie spowodowane wystąpieniem hemoroidów. Wśród osób powyżej 50 roku życia połowa uskarża się na dolegliwości związane z hemoroidami.

 

 

Ból przy wypróżnianiu to podstawowy objaw choroby

Mit. Jednymi z pierwszych objawów choroby są: świąd i pieczenie odbytu. Kolejnym etapem choroby jest krew, która może pojawić się w stolcu, na papierze toaletowym czy bieliźnie. Zaawansowane stadium choroby sprawia, że hemoroidy wysuwają się na zewnątrz, co powoduje ból.

Niezdrowe jedzenie sprzyja rozwojowi hemoroidów
Fakt. Uboga dieta w warzywa i owoce, brak błonnika, nadmiar ostrych przypraw w potrawach, spożywanie dużej ilości słodyczy i alkoholu doprowadzają do zaprać, a te mają wpływ na rozwój choroby. Również zbyt długie przesiadywanie w toalecie, brak ruchu, zawodowe jeżdżenie samochodem sprzyja powstawaniu hemoroidów.

Leczenie hemoroidów zależy od stopnia zaawansowania choroby. Bez względu na to, jak bardzo posunięta jest choroba należy pić od 2 do 2,5 litra wody dziennie, utrzymywać zbilansowaną dietę, uprawiać sport, a także stosować odpowiednie maści i czopki, bogate w aktywne substancje, które uśmierzą ból i pieczenie, a przede wszystkim wyleczą.

Do grupy nowoczesnych leków OTC stosowanych w leczeniu choroby hemoroidalnej należy Ruskorex, dystrybuowany przez Angelini Pharma Polska. Z myślą o różnorodnych potrzebach klientów, lek ten występuje w postaci maści i czopków. Produkt posiada unikalne połączenie substancji czynnych: ruskogeniny i chlorowodorku tetrakainy, które działają znieczulająco i kompleksowo leczą hemoroidy.

Substancje czynne:
Ruskogenina działa przeciwzapalnie, uszczelniająco, przeciwobrzękowo i ściągająco. Jest to naturalna substancja z rośliny śródziemnomorskiej – ruszczyka kolczastego. Ma właściwości wzmacniające i uszczelnia naczynia krwionośne oraz zapobiega nadmiernemu ich poszerzaniu.

Druga substancja aktywna Ruskorexu to chlorowodorek tetrakainy o działaniu silnie znieczulającym, przynoszącym ulgę nawet do 2 godzin. Substancja ta nie podrażnia tkanek, dzięki czemu jest bezpieczna i komfortowa w użytkowaniu.

RUSKOREX:
-Silne znieczulenie;
-Działanie miejscowe;
-Kilkakrotnie silniejsze od pozostałych środków;
-Nie podrażnia tkanek;
-Działa do 2 godzin;
-W postaci czopków i maści;

Sugerowana cena ok.: Ruskorex czopki 10 sztuk – 33,50 zł; Ruskorex maść 40g – 33,40 zł
Dystrybucja: Angelini Pharma Polska
Produkt leczniczy wydawany bez przepisu lekarza - OTC

 

 

Wyświetlony 1432 razy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2019 by SN2.EU