poniedziałek, 16 wrzesień 2013 14:35

Kontrolowanie wytrysku

Pewnie wiesz, że jest cała masa sposobów na to, by poradzić sobie z problemem przedwczesnego wytrysku. Jeśli nie wiesz, niech ten artykuł Ci to uświadomi – można sobie z tym poradzić i to w przeciągu zaledwie kilkunastu tygodni. Sposobów jest naprawdę dużo i każdy mężczyzna, który chce poradzić sobie z tym problemem – może wybrać taką metodę,

która mu najbardziej odpowiada. Oczywiście niektóre z tych metod mogą się dla Ciebie okazać o wiele bardziej skuteczne niż inne – wypróbuj zatem kilka różnych i sprawdź, które przynoszą Ci lepsze rezultaty.

Kontrolowanie wytrysku można wyćwiczyć przede wszystkim poprzez masturbację. Ważne, abyś potrafił odczytać sygnały płynące z Twojego ciała. Przyjmijmy najczęściej wykorzystywaną – 10cio stopniową skalę, na której 1 to sytuacja, kiedy dopiero zaczynasz być podniecony, a 10 to już jest wytrysk. W takim układzie punk 9 to sytuacja tuż przez wytryskiem i w tym punkcie nie jesteś w stanie go już kontrolować. Możesz jednak zrobić to punkt wcześniej – przy numerze 8.

Naucz się rozpoznawać ten stan. Musisz dokładnie wiedzieć, kiedy jesteś o ten jeden punkt od tego, gdy już nie masz kontroli. Ćwiczenie polega na tym, abyś samodzielnie (lub z partnerką) doprowadzał się właśnie do tego stanu z punktu numer 8 i przerywał. Przerwa musi trwać tyle, aby Twoja chęć wytrysku odeszła. Gdy tak się stanie – spróbuj od nowa. Najlepiej, jeśli będziesz tak ćwiczył przynajmniej przez 15 minut dziennie. Po tym czasie możesz już sobie pozwolić na wytrysk (oczywiście – jeśli tego chcesz).

Ćwiczenie możesz uznać za zakończone sukcesem, gdy będziesz potrafił czerpać przyjemność z tych chwil bez wytrysku, kiedy zacznie sprawiać Ci przyjemność także droga do jego osiągnięcia, a nie tylko punkt kulminacyjny. wisienka artykuly.marleny.pl

Wyświetlony 1099 razy
© 2013-2019 by SN2.EU