czwartek, 24 maj 2012 19:23

Atlantic Blackshark czyli nadchodzi moc

Model Atlantic Blackshark pochodzi z ekskluzywnej kolekcji sportowych zegarków Seashark  i został zaprojektowany z myślą o kierowcy rajdowym Krzysztofie Hołowczycu, który bez ulubionego modelu z tej linii nie wyrusza na Dakar. Zegarek Blackshark posiada moc.

Wysoka wodoszczelność, podwójnie szafirowe szkiełka, masywna bransoleta i męski design czynią z niego model idealny dla wymagających mężczyzn.
Masywny kształt, nowoczesny i wyrazisty design oraz techniczne parametry tego zegarka, sprawią że stanie się on absolutnym „must have” w garderobie każdego mężczyzny ceniącego sportową elegancję oraz odważny styl.

Atlantic Blackshark posiada kwarcowy mechanizm, a dzięki przynależności do rodziny chronografów, wzbogacony jest  w dodatkową funkcję precyzyjnego pomiaru czasu.

Ponadto jedną z najważniejszych cech, które od zawsze wyróżniały zegarki Atlantic była ich wodoszczelność. Atlantic Blackshark kontynuuje tą tradycję. Cechuje go wysokiej klasy wodoszczelność, do 300m, czyli gratka dla wszystkich entuzjastów nurkowania i sportów wodnych.

Czarna koperta wykonana jest ze stali szlachetnej  z elementami różowego złota.

Na tarczy umieszczono datownik, wskazujący aktualny dzień miesiąca. Natomiast szafirowe szkło podwójnej grubości zapewnia niezniszczalność.

Można wiec w nim pokonywać nawet najtrudniejsze off-roadowe trasy.

A dzięki ręcznie nakładanym, fluorescencyjnym indexom, bez problemu odczytamy aktualny czas nawet w ciemnościach.

Natomiast elegancji i technicznej precyzji dodaje mu zakręcana koronka oraz przyciski chronographu.

Całość dopełnia masywna czarna bransoleta, wyposażona w bezpieczne zapięcie. Tak skonstruowany mechanizm, poradzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach.

Zegarki z linii Atlantic Seashark zdobyły zaufanie Krzysztofa Hołowczyca.

Towarzyszyły mu podczas kilku rajdów Dakar i dzisiaj stanowią nieodzowny element jego stroju i rajdowego ekwipunku.

www.atlantic-watch.pl

Wyświetlony 1800 razy
© 2013-2019 by SN2.EU