piątek, 27 kwiecień 2012 19:57

Nawigacja i tablet w jednym

Firma MODECOM wprowadziła do swojej oferty nawigację samochodową i tablet multimedialny w jednym - model FreeWAY TAB 7.0. Produkt skierowany jest do osób szukających wielofunkcyjnego urządzenia, które pozwoli cieszyć się bogactwem świata multimedialnego podczas wakacyjnych podróży.

Wielkimi krokami zbliża się do nas lato – czas rodzinnych i wakacyjnych podróży.  Warto zatem poświęcić trochę czasu i odpowiednio zaplanować ten długo oczekiwany przez cały rok wyjazd. Podczas planowania wakacyjnych podróży z całą pewnością nie można zapomnieć o kupnie urządzenia, dzięki któremu bez przeszkód dojedziemy do miejsca naszego  wypoczynku.

Firma Modecom, producent uznanych na rynku systemów nawigacji GPS, specjalnie z okazji  nadchodzących wakacji, wprowadza do swojej oferty wyjątkowe urządzenie FreeWAY TAB 7.0 – nawigacje GPS i tablet w jednym.  Szeroki wachlarz oferowanych przez urządzenie funkcji multimedialnych oraz wysokiej klasy 7-calowy wyświetlacz sprawiają, że produkt ten zdobędzie uznanie zarówno wśród użytkowników klasycznych nawigacji, jak i miłośników nowych, zaawansowanych technologicznie tabletów.

Modecom FreeWAY TAB 7.0 pracuje w oparciu o stabilny, zaprojektowany z myślą o urządzeniach mobilnych, system operacyjny Google Android. Wraz z nowym systemem operacyjnych użytkownicy otrzymują dostęp do platformy multimedialnej Android Market na której można znaleźć tysiące aplikacji, w tym wiele darmowych.

Modecom FreeWAY TAB 7.0 to produkt, który oferuje znacznie więcej niż tylko efektywne przetwarzanie i obliczanie tras. Dzięki zastosowaniu wydajnego procesora ALLWINNER A10 1 GHz, wspieranego akceleratorem 3D oraz wysokiej klasy pamięcią DDR, osoby, które zdecydują się na zakup tego urządzenia mogą liczyć dodatkowo na dużą ilość funkcji multimedialnych, takich jak: przeglądanie stron internetowych, obsługę zaawansowanych aplikacji i gier, odtwarzania filmów w jakość HD innych.

W zastawie wraz z urządzeniem klient otrzyma uchwyt samochodowy, ładowarkę sieciową oraz ładowarkę samochodową. Produkt będzie dostępny w sprzedaży od maja 2012 r.
S

ugerowana cena MODECOM FreeWAY TAB 7.0 599zł, natomiast okres ochrony gwarancyjnej wynosi 24 miesiące.

Wyświetlony 851 razy
© 2013-2019 by SN2.EU