piątek, 20 kwiecień 2012 21:33

Polski antywirus z nową stroną internetową

Firma FileMedic, twórca nowego polskiego programu antywirusowego, uruchomiła nową witrynę dedykowaną obecnym i przyszłym użytkownikom aplikacji. Witryna www.filemedic.com służyć będzie jako platforma informacyjno-sprzedażowa. Zanim końcowa wersja programu zostanie udostępniona Klientom, z poziomu serwisu można już teraz pobrać wersję beta i podzielić się swoimi opiniami w sieci.
Serwis www.filemedic.com ma docelowo pełnić funkcję platformy wymiany informacji pomiędzy Spółką a Klientami, a także sprzedażową. Za jego pośrednictwem można zapoznać się z najistotniejszymi szczegółami funkcjonowania programu oraz opcjami ochrony komputerów i serwerów jakie oferują rozwiązania FileMedic.

Naszym założeniem było, aby uczynić FileMedic.com stroną czytelną i łatwą w nawigacji. Sam program również cechuje intuicyjna obsługa i przystępna forma, dzięki której użytkownicy nie zauważą nawet, że na ich komputerze działa zaawansowany antywirus – podkreśla Piotr Nowak, Prezes FileMedic.

Obecnie z poziomu portalu możliwe jest pobranie wersji beta programu działającego na systemie Windows. W momencie, gdy wersja finalna antywirusa trafi do dystrybucji komercyjnej, serwis będzie również pełnił funkcję sprzedażową. Przygotowaniem witryny zajęła się agencja interaktywna CMS.PL.
Wyświetlony 727 razy
© 2013-2019 by SN2.EU