środa, 27 czerwiec 2012 15:18

Frost Boat Party

Piątkowe popołudnie 22 czerwca stało się niepowtarzalną okazją do relaksui zabawy w niezwykłych okolicznościach. Podczas Frost Boat Party, goście niesieni falami Wisły, podziwiając panoramę stolicy, bawili się w rytmach nowoczesnej muzyki. Gospodarzem tego magicznego spotkania była  Finlandia® Vodka.

Szczęśliwcy, którzy dołączyli do Frost Boat Party mogli oderwać się od nudnej rzeczywistości i już pierwszego dnia kalendarzowego lata poczuć klimat zbliżających się dni. Kapryśna pogoda okazała się łaskawa dla uczestników wyprawy. Powiew delikatnego wiatru i łagodne promienie słońca idealnie podkreśliły orzeźwiający klimat piątkowego spotkania. Rejs rozpoczął się przy malowniczym brzegu Wisły,  w okolicach mostu Śląsko - Dąbrowskiego. Już od pierwszych chwil na pokładzie, gośćmi zawładnęła  zniewalająca atmosfera wszechobecnej  zabawy. Statek, który  zamienił się w centrum orzeźwienia, witał uczestników wyprawy elektryzującą muzyką oraz Finlandia® Frost.

Elektroniczne dźwięki, serwowane przez najlepszych polskich dj-ów: Glasse, Ricardo, Tenessee, Chris Jaxx, Moondek, Lex, Easy, oraz występ Georginy Tarasiuk, były muzyczną ucztą, gwarantującą wyjątkowe wrażenia. Źródłem orzeźwienia dla ciała były Finlandia® Frost. - gotowe do spożycia drinki, które łączą w sobie najwyższą jakość Finlandia® Vodka z orzeźwiającymi smakami żurawiny, grejpfruta i limonki.

Dopełnieniem zabawy stały się niezwykłe atrakcje, które spotęgowały wszechobecną na statku świeżość. Śmiałkowie mogli wziąć udział w licznych quizach lub sprawdzić się w testach smaków. Na najlepszych czekały atrakcyjne nagrody. Atmosferę nieskrępowanej zabawy można było uwiecznić na zdjęciach, które każdy uczestnik podróży mógł zabrać ze sobą.

Kolejne statki odpływają: 15 lipca z Gdyni, 21 lipca z Wrocławia, 11 sierpnia  z Krakowa i 17 sierpnia w Augustowa.  

Jeśli pragniesz poczuć smak prawdziwego orzeźwienia już dziś szukaj hostess Finlandia® Frost w najlepszych klubach w całej Polsce.

Możesz u nich zdobyć zaproszenia na imprezy.

© 2013-2020 by SN2.EU