czwartek, luty 29, 2024
wtorek, 23 sierpień 2011 21:34

Edifice - prosto i elegancko

CASIO Edifice przez stosowanie licznych wskaźników, stoperów i stylistyki nawiązującej do branży motoryzacyjnej, jest marką szczególnie popularną wśród fanów sportów motorowych. Nadszedł jednak czas na bardziej stonowany design. W najnowszej kolekcji, projektanci postawili na minimalistyczną elegancję.
Najnowsze modele EFR-504D i EFR-505D utrzymane są w prostej stylistyce – okrągłe stalowe koperty i bransoletka oraz prosty układ tarczy uzupełniają pewną lukę w kolekcji czasomierzy Edifice. Liczne wskaźniki, które dominowały w poprzednich modelach zostały zminimalizowane i ułożone tak, aby tarcza zegarków była bardziej czytelna i przejrzysta.
Jednak, by prostota nie kojarzyła się z nudą, oba zegarki dostępne będą w kilku kolorach tarcz: czarnym, niebieskim, białym i stalowym oraz: czarnym lub białym z czarnym pierścieniem, a także czarnym z pierścieniem w kolorze różowego złota.
Czasomierze posiadają datownik, a kopertę przykrywa szkło mineralne. Zegarki są wodoszczelne do 10 ATM. W Polsce ukażą się we wrześniu br. Przewidywana cena to 475 zł.