środa, 30 styczeń 2019 19:39

Laptopy HP klasy Premium

Gdzie udać się po komputer przenośny najnowszej generacji o fenomenalnych parametrach sprzętowych? Z pewnością warto zainteresować się seriami produktowymi jednego z czołowych producentów laptopów - marki HP. Na dzień dzisiejszy w ofercie tego producenta można znaleźć specjalną serię komputerów Premium, a więc laptopów z wyższej półki cenowej, które zawierają w sobie najnowocześniejsze patenty i rozwiązania oraz funkcje, które niejednokrotnie mogą użytkowników zaskoczyć.

To laptopy, które dostępne są zarówno w najmniejszej szerokości ekranu 13 cali jak i większej, dopasowanej do potrzeb.

Czym się charakteryzują laptopy z tej serii?

Jak deklaruje producent, są to najsmuklejsze, najcieńsze i najbardziej precyzyjnie wykonane laptopy, jakie może nam zaoferować. Można więc powiedzieć, że laptop HP z serii Premium to urządzenie, które prezentuje się bardzo estetycznie i jest też urządzeniem bardzo lekkim. W przypadku najmniejszych modeli z tej serii dodatkowo można liczyć na to, że możliwa będzie całodzienna praca na jednokrotnym naładowaniu baterii (mowa o laptopie 13 cali, który może wytrzymać na jednym ładowaniu do 16 godzin pracy). Wśród propozycji Premium znajdziemy laptopy Elite, komputery Envy, Spectre x360 oraz Spectre.

Doskonała jakość ekranu i nie tylko

Wśród modeli Premium znajdziemy laptopy HP które posiadają 8 milionów pikseli i niemalże są pozbawione ramki wokół ekranu, dzięki czemu wyglądają trochę jak kartka papieru, na której w dowolny sposób można tworzyć. Zastosowana technologia Windows Ink sprawia, że komputery te są ultra nowoczesne. Dodatkowo, z pewnością warto też zauważyć na dodatkowe patenty, które zapewniają większe bezpieczeństwo przechowywanych na komputerze danych. Mowa tutaj o możliwości logowania się za pomocą kamery na podczerwień, a także poprzez odcisk palca. Laptopy te są naprawdę funkcjonalne i posiadają szereg zastosowań, a na pewno przypadną do gustu wszystkim pasjonatom nowych technologii, którzy lubią podążać za najnowocześniejszymi rozwiązaniami w kwestii sprzętu.

© 2013-2020 by SN2.EU