środa, 20 marzec 2013 12:55

Mała, wielka lodówka od firmy Samsung

Samsung Electronics wprowadza na rynek nowe, ergonomiczne lodówki z serii RB29 oraz RB31. Mają idealne rozmiary, inteligentną aranżację wnętrza,  technologie rodem z urządzeń z najwyższej półki i przystępną cenę. Szykuje się wiosenny hit.

Nowoczesne lodówki firmy Samsung zmieszczą się nawet w niewielkiej kuchni (wys. 1850 mm, szer. 595 cm, gł. 668 cm), oferując jednocześnie bardzo dużą i dobrze zaprojektowaną komorę chłodniczą. Każdy kuchenny produkt znajdzie tu swoje specjalne miejsce. Lodówki z serii RB29 oraz RB31 można postawić blisko ściany. Drzwi, dzięki specjalnym zawiasom, aby w pełni się otworzyć, nie potrzebują dodatkowego miejsca z prawej strony. Najciekawsze są jednak zastosowane w urządzeniach technologie.   

Koniec z rozmrażaniem

Lód i szron to zmora lodówek. Osadzają się na jedzeniu, na ściankach komory chłodniczej. W ten sposób zmniejsza się pojemność, a rosną rachunki za prąd. Z kolei rozmrażanie to horror, to wie każdy. W lodówkach firmy Samsung system No-Frost likwiduje ten problem całkowicie. Żadnego szronu, żadnego lodu.

Sprytne półki

W lodówce łatwo jest utrzymać porządek. Przede wszystkim dlatego, że mamy do dyspozycji dużą szufladę na warzywa i owoce.  Jest też bardzo wygodna, wysuwana półka Easy Slide, która ułatwia dostęp do produktów włożonych głębiej. Projektanci pomyśleli też o specjalnej półce na wino i na napoje. Do tych udogodnień dochodzi jeszcze możliwość dowolnego mocowania balkoników na drzwiach. Głębszy niż w innych lodówkach jest też dolny balkonik - zmieszczą się tam aż dwa rzędy butelek.

Z małych, ale przydatnych rzeczy – specjalny „uchwyt” zapobiega poruszaniu się puszek i butelek przy otwieraniu drzwi, nawet jeśli jest sporo wolnego miejsca. Nie ma ryzyka, że się przewrócą i będą się turlać, wypadać. W zamrażarce znajdziemy wygodną szufladę, którą można całkowicie wysunąć (wystarczy że drzwi urządzenia są otwarte pod kątem 90 stopni).

System Multi Flow pilnuje, aby w chłodziarce panowała odpowiednia temperatura. Na każdym poziomie półek znajdują się otwory, które ułatwiają rozprowadzanie chłodnego powietrza po całym urządzeniu, przez co przywracają odpowiedni poziom temperatury zakłócany przy otwieraniu drzwi.

Niezawodne i energooszczędne

Nowe lodówki Samsung mają tryb Vacation, który świetnie się sprawdza, gdy na dłużej wyjeżdżamy z domu. Pozwala na przełączenie chłodziarki na tryb ekonomiczny przy jednoczesnym podtrzymaniu działania zamrażalnika.

W przeciwieństwie do tradycyjnych kompresorów, mających zaledwie tryb działania i bezczynności, Samsung Digital Inverter Compressor dysponuje 5 cyklami pracy, które zależą od poziomu wilgotności oraz sposobu użytkowania lodówki. W ten sposób można utrzymać stałą temperaturę wewnątrz urządzenia, zmniejszając zużycie kompresora i wytwarzany przez niego hałas (zaledwie 39 dB). Dzięki temu użytkownik może obniżyć rachunki za prąd i cieszyć się spokojem, jaki daje gwarancja na 10 lat.

Model ma ciekawy design - lodówka RB31FDRNDSA ma dystrybutor wody oraz elegancką obudowę wykonaną z eleganckiej stali nierdzewnej. Niebieski wyświetlacz LED, pełniący również funkcję panelu sterującego, jest gustownym uzupełnieniem designu.

Przykładowe modele:

Sugerowana cena detaliczna – model RB31FDRNDSA – 3029 zł

Sugerowana cena detaliczna – model RB29FERNCSS – 2699 zł

Wyświetlony 536 razy
© 2013-2019 by SN2.EU