czwartek, 06 grudzień 2012 14:59

"Wymarzone prezenty tylko w Komputronik"

Grupa Kapitałowa Komputronik, czołowy dystrybutor sprzętu komputerowego w Polsce oraz operator największego i najpopularniejszego w kraju sklepu internetowego ze sprzętem komputerowym www.komputronik.pl, rozpoczął ogólnopolską kampanię reklamową „Wymarzone prezenty tylko w Komputronik”.
Reklamy pojawia się na takich nośnikach jak: outdoor, prasa ogólnopolska, radio i Internet. Kampania rozpoczęła się na początku grudnia i potrwa do końca grudnia 2012 r. Głównym celem kampanii jest zapoznanie konsumentów z bogatą ofertą sprzętu dostępnego w sklepie internetowym oraz w salonach Komputronik oraz zachęcenie do świątecznych zakupów w salonach Komputronik.


Reklamy będą publikowane w prasie ogólnopolskiej (Gazeta Wyborcza, Fakt, Polska The Times), tygodnikach ogólnoinformacyjnych (Newsweek, Wprost) oraz czasopismach tematycznych kierowanych do mężczyzn i kobiet (Playboy, Logo). Spoty reklamowe będzie można usłyszeć na antenie największych ogólnopolskich stacji radiowych, takich jak np. Radio RMF. Natomiast reklama w Internecie pojawi się na różnych portalach tematycznych Money.pl, Gazeta.pl, Onet.pl, Interia.pl, Wp.pl, Payper.pl, a także YouTube.pl. Dodatkowo na portalu Gazeta.pl oraz Youtube.pl wyświetlane będą 15 sekundowe spoty promujące produkty Asus i HP.

Reklamy będą również wsparte kreacjami w salonach Komputronik oraz na stronie internetowej www.komputronik.pl

Za kreację oraz zakup mediów jest odpowiedzialny zespół marketingu Komputronik.  

Zbliżają się święta, więc jest to czas przygotowań przedświątecznych oraz kupowania prezentów. Planując kampanię chcieliśmy podkreślić, że prezenty związane z nowymi technologiami mogą być najbardziej trafionymi i sprawiającymi radość w tym roku. Zarówno nowe technologie, jak i sam sektor IT rozwijają się obecnie bardzo dynamicznie - już nie wyobrażamy sobie codzienności bez Internetu, smartfona czy tabletu. Wszystkie te produkty są dostępne w naszych salonach, w których dobrą decyzję pomogą podjąć nasi profesjonalni doradcy – powiedziała Joanna Tobiszowska, Kierownik ds. Marketingu w Komputronik SA.
© 2013-2020 by SN2.EU