środa, 14 listopad 2012 13:47

Atlantic Sealine - ekonomicznie i elegancko

Atlantic od ponad stu lat tworzy modele zegarków z myślą o mężczyznach ceniących eleganckie i stylowe produkty. Marka proponuje czasomierze dostosowane do biznesowych, codziennych, a także sportowych strojów. Teraz przyszedł czas na nową linię Atlantic Sealine, która ma szansę podbić serca nowych klientów.
Obok takich modeli jak Blackshark w odsłonie z różowym złotem, który podbił serce Krzysztofa Hołowczyca i z pewnością przypadnie do gustu odważnym mężczyznom, sportowego Atlantic Skipper dla Panów, którzy żyją aktywnie, czy klasycznego Atlantic Worldmaster 1888 Mechanical, dla wielbicieli klasyki, przyszedł czas na nową odsłonę marki.

Kolekcja zegarków Atlantic Sealine to jakość i precyzja za przystępną cenę. Szwajcarskie zegarki z ekonomicznej linii wyposażono w mechanizm kwarcowy, który współdziałając z baterią, zapewnia bardzo dokładne odmierzanie czasu. Elementy te zamknięto w eleganckiej kopercie wykonanej ze stali szlachetnej, która odporna jest na korozje i uszkodzenia. Zegarek umieszczono na pasku z miękkiej skóry, dzięki czemu nagarstek nie jest narażony na obtarcia czy uczulenia. Tarcze zegarka chroni odporne na zarysowania szafirowe szkiełko. Każdy model posiada datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca, a wodoszczelność na poziomie 3ATM sprawia, że model jest odporny na przypadkowe zachlapanie.

Każdy z Panów będzie mógł bez problemu dobrać odpowiedni model do swojej garderoby. Atlantic Sealine występuje w różnych zestawieniach kolorystycznych. Modele Atlantic Sealine, występują w różnych zestawieniach kolorystycznych, złota, srebra, brązu i czerni. Kolorystyka oraz przejrzystość tarczy nadaje modelom z linii Sealine elegancki charakter.

Zegarki marki Atlantic dostępne są w dobrych sklepach z zegarkami na terenie całej Polski. Oficjalna strona marki www.atlantic-watch.pl

© 2013-2020 by SN2.EU