poniedziałek, 29 październik 2012 16:57

Kingston Digital przedstawia nowy napęd USB zgodny z certyfikatem „Windows To Go” DataTraveler Workspace

 Kingston Technology Europe Ltd spółka należąca do Kingston Technology Company niezależnego światowego lidera na rynku pamięci, ogłosiła wprowadzenie na rynek nowego napędu USB Kingston® DataTraveler® Workspace.
DataTraveler Workspace zgodny jest z certyfikatem Windows To Go, kluczową funkcjonalnością systemu Windows 81. DataTraveler Workspace umożliwia przedsiębiorstwom w pełni korzystać z zasobów komputerowych firmy za pomocą  dysku USB, tym samym umożliwiając uruchamianie i korzystanie z systemu Windows 8 na przenośnym urządzeniu.

Nowy napęd USB 3.0 firmy Kingston jest unikalnym zewnętrznym urządzeniem, którego wydajność jest przybliżona do dysku SSD. DataTraveler Workspace został stworzony z myślą o organizacjach, które będą używać  Windows To Go, innowacyjnej funkcji nowego systemu Windows 8. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby w codziennym użytku zapewnić komfort administratorom IT– od pracowników zdalnych po wykonawców i konsultantów. DataTraveler Workspace pomaga przedsiębiorcom zarówno poprzez wspieranie inicjatywy „przynieś swój własny sprzęt” (BYOD)[1] oraz poprzez spełnianie wymogów kryzysowego odzyskiwania danych.

„Nastąpiła ogromna zmiana wśród dzisiejszych pracowników. Firma Kingston dzięki łączeniu innowacji daje swoim klientom możliwość bezpiecznego i efektywnego dostępu do sieci korporacyjnej, bez względu na to gdzie w danym miejscu na świecie się znajdują” – mówi Karri Alexion-Tiernan, Dyrektor Marketingu Produktów, Windows Enterprise, Microsoft. „Dzięki DataTraveler Workspace, klienci mają szansę doświadczyć pracy w systemie Windows 8, jedynie przy użyciu napędu USB”.

W ciągu ostatnich lat, wspólnie z firmą Microsoft ciężko pracowaliśmy nad nową pamięcią USB Flash, która spełnia wymagania Windows to Go, jednocześnie zapewniając wydajność, elastyczność oraz trwałość do której klienci firmy Kingston zostali przyzwyczajeni” – dodaje Paweł Śmigielski dyrektor ds. Rozwoju na Europe Środkową i Wschodnią Kingston Technology. „Wraz z rozwojem rynku będziemy starać się wciąż dostarczać innowacji. Niezwykle cieszymy się, że jesteśmy jedną z firm produkujących sprzęt zgodny z certyfikatem Windows to Go.”

Po więcej informacji na temat nowego produktu zapraszamy do odwiedzenia strony www.kingston.com/wtg.

Kingston świętuje w tym roku swoje 25 urodziny. Firma została założona w dniu 17 października 1987 roku i stała się największym producentem pamięci na świecie. Wideo oraz informacje na temat historii Kingston Technology można znaleźć tutaj.

DataTraveler Workspace USB Flash Drive Funkcje i Specyfikacje:

Zgodny z certyfikatem Windows To Go: administratorzy mogą łatwo rozwijać bootowalną sieć korporacyjną na specjalnie do tego stworzonych przenośnych napędach USB
USB 3.0 SSD: osiąga specyfikacje USB 3.0 dzięki użyciu technologii stosowanej w kontrolerach SSD; w celu osiągnięcia wysokiego losowego odczytu oraz zapisu wydajności oraz małego opóźnienia
Stały napęd: nie jest przeznaczony do przechowywania danych
Łatwy w użyciu: pozwala użytkownikom na uruchomienie oraz operowanie z wielu komputerów
Rozszerzone zabezpieczenia: Obsługuję funkcję BitLocker do szyfrowania danych oraz  zaufany Boot do ochrony procesu uruchamiania systemu i oprogramowania anty-malware
Sprężystość: w wypadku przypadkowego odłączenia sprzętu od stacji, oraz ponownego podłączenia w przeciągu następnych 60 s. obszar roboczy zostaje przywrócony  
Kompatybilność: z PC posiadającymi certyfikat systemów operacyjnych Windows 7 lub Windows 8
Kompatybilność wsteczna: dla USB 2.0 umożliwia obsługę większej ilości systemów przy jednoczesnej optymalizacji wydajności
Gwarancja: dwuletnia gwarancja oraz darmowe wsparcie techniczne
Niezawodność: 25 lata doświadczenia sprawia że Kingston jest jednym z najczęściej obdarzanych zaufaniem producentów pamięci na świecie wykorzystujących do produkcji najwyższej jakości komponentów oraz stosujących rygoryste procedury testowania.
Pojemności2: 32GB, 64GB, 128GB* (*produkcja na zamówienie)
Prędkość 3:
Maksymalny odczyt sekwencyjny prędkości odczytu i zapisu: 250/250 MB/s
Trwały losowy 4k Odczyt/Zapis: 3,750/9,800 IOPS
PCMARK® Vantage HDD Suite Score: 22,250
Wpiera polecenia TRIM i S.M.A.R.T
Wymiary: 75.29mm x 22.98mm x 16.44mm
Temperatura Operacyjna: 32°F to 140°F (0°C to 60°C)
Temperatura przechowywania: -4°F to 185°F (-20°C to 85°C)

1Wymagany jest Windows 8 Enterprise. ale nie koniecznie fabryczna wersja.

2Część wymienionej pojemności na urządzeniu pamięci Flash jest używana do formatowania i innych funkcji, dlatego jest niedostępna do przechowywania danych. Rzeczywista ilość dostępna do przechowywania danych jest mniejsza niż wymienione pojemności na produktach. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź przewodnik Kingston Flash Memory.

3Na podstawie "out-of-box wydajności." Prędkość może różnić się ze względu na organizację sprzętu, oprogramowania i użytkowania.
Wyświetlony 530 razy
© 2013-2019 by SN2.EU