poniedziałek, 29 październik 2012 16:06

Ruszyła „Strefa Windows 8”

Strefa Windows 8” - pod tym hasłem została uruchomiona strefa benchmark.pl dotycząca systemu operacyjnego Windows 8, w ramach której czytelnicy portalu benchmark.pl będą mogli zapoznać się z informacjami na temat najnowszego systemu operacyjnego firmy Microsoft. Dodatkowo znajdują się tu materiały poradnikowe dotyczące jego instalacji, obsługi, a także kompatybilnego oprogramowania i sprzętu.


Celem Strefy prowadzonej przez benchmark.pl jest zapoznanie czytelników z wszelkimi aspektami dotyczącymi systemu operacyjnego Windows 8, którego premiera miała miejsce 26 października 2012 roku. Patronem i współorganizatorem Strefy jest firma Microsoft, twórca systemu operacyjnego Windows 8.

„Strefa Windows 8” jest promowana na stronie benchmark.pl, na profilach Facebook oraz poprzez mailingi prowadzone przez partnerów akcji - Microsoft, benchmark.pl, Komputronik.

„Strefa Windows 8” to wyjątkowy serwis informacyjny, w którym publikowane są artykuły dotyczące instalacji i obsługi systemu operacyjnego Microsoft Windows 8 na różnego rodzaju platformach sprzętowych. Strefa będzie ciągle rozbudowywana o nowe treści, które będą przygotowywane przez benchmark.pl wraz z partnerami – Microsoft oraz Komputronik.

Stałym elementem serwisu są poradniki dotyczące doboru odpowiedniego sprzętu i oprogramowania, które mają zapewnić użytkownikowi jak najlepsze spełnienie jego wymagań. Przedstawią one pełne spektrum możliwości jakie daje system, oraz informacje, jak optymalnie można go wykorzystać. Poradniki sprzętowe będą dotyczyły doboru, obsługi i rozwiązywania problemów ze sprzętem, który wykorzystać ma najnowszą wersję kafelkowego systemu operacyjnego Microsoft Windows 8.

Czytelnicy mogą zapoznać się także z testami urządzeń kompatybilnych z najnowszymi propozycjami Microsoftu, czyli komputerami stacjonarnymi i AiO, notebookami, laptopami, tabletami oraz smartfonami.

Uruchomiliśmy specjalny, dedykowany serwis informacyjny o najnowszym oprogramowaniu Windows 8. System jest bardzo nowatorski i proponuje odmienne podejście do obsługi komputera, co może przyczynić się do zmiany naszego myślenia o Windows’ach. Nasz serwis nie tylko omówi sam system, ale również poradzi jakie oprogramowanie oraz sprzęt będą w pełni z nim kompatybilne. Doradzimy też jak w pełni wykorzystać możliwości systemu oraz jak rozwiązać ewentualne problemy systemowe. Jest to jedyny w Polsce tak pełny zestaw informacji na temat nowego systemu Windows 8 – powiedział Grzegorz Kubera – redaktor naczelny benchmark.pl.
Wyświetlony 1428 razy
© 2013-2019 by SN2.EU