czwartek, 01 grudzień 2011 13:43

Prezent dla mężczyzny - podomka

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, na nadejście którego wielu z nas czeka z utęsknieniem przez cały rok. To oprócz rodzinnego biesiadowania i chwili wypoczynku, również czas obdarowywania najbliższych nam osób. Wiąże się on niejednokrotnie z pytaniem – jaki prezent ucieszy ją/ jego w tym roku?

Co się tyczy Pań, problem szybko zostaje rozwiązany. Gustowny szal, flakonik perfum czy szykowne kolczyki, to uniwersalne prezenty, które zawsze świetnie się sprawdzają. Wybór podarunku dla Panów stanowi jednak większe wyzwanie.

Kolejną książkę, koszulę, czy parę rękawiczek, warto zamienić w tym roku na coś bardziej wyszukanego. Dla panów, którzy cenią sobie komfort połączony z klasycznym szykiem, salon internetowy Bodylook.pl przygotował nowości w postaci eleganckich podomek męskich. Stworzone z najwyższej jakości bawełnianej froty szlafroki renomowanych marek takich jak JOOP!, Cawö Frottier czy Götzburg sprawdzają się zarówno po orzeźwiającym prysznicu, jak i relaksującej kąpieli. Klasyczne fasony, dobrane ze smakiem zestawienia kolorystyczne i świetne kroje podomek, zapewniają pełen komfort noszenia, a do tego prezentują się niezwykle męsko. Wszystkie modele szlafroków dostępne są na stronie www.bodylook.pl. 

CENY: od 279zł do 759zł

© 2013-2020 by SN2.EU