niedziela, 07 październik 2018 16:13

Top Gun – daj się porwać przygodzie!

Marka OCHNIK przygotowała nie lada gratkę dla koneserów filmowej klasyki oraz miłośników militarnego stylu. Do sprzedaży trafiła właśnie specjalna linia Top Gun nawiązująca do kultowego filmu o tym samym tytule, z Tomem Cruise’em w roli głównej.

 Barwna historia pilotów marynarki wojennej, rywalizujących o miano asa przestworzy elitarnej szkoły lotniczej Top Gun, szybko zyskała liczne grono fanów. Tom Cruise wyrósł na gwiazdę międzynarodowego formatu, młodzi Amerykanie zaczęli masowo wstępować do armii, a kurtki i akcesoria kojarzone z wolnością, honorem i bohaterstwem stały się przedmiotem pożądania kolejnych pokoleń mężczyzn na całym świecie.

W czasie kiedy w Hollywood ruszyły zdjęcia do drugiej części kinowego hitu, marka OCHNIK, dzięki współpracy z niemiecką firmą odzieżową posiadającą wyłączną licencję na produkcję odzieży sygnowanej znakiem Top Gun, wprowadziła do swojej oferty specjalną, limitowaną kolekcję, w której znalazły się męskie kurtki skórzane i nylonowe, skórzana kurtka damska, bluza z kapturem, T-shirty, plecak oraz kultowe okulary amerykańskich pilotów.

Nie czekaj na premierę Top Gun 2! Odwiedź salon OCHNIK i już dziś daj się porwać przygodzie!

Czytany 216 razy

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Świat mężczyzny

  • 1