niedziela, 07 październik 2018 15:53

Denim (r)evolution: Jeans dla każdej sylwetki

Podstawowe ubranie robocze. Znak oporu rebeliantów. Ulubiona moda dla wszystkich. Jesienią tego roku Esprit ponownie śledzi (r) ewolucję dżinsu - celebrując pochodzenie, historię, teraźniejszość i przyszłość wszechstronnie wykorzystywanego materiału dzięki szerokiej gamie dopasowań, wyprań i wykończeń. Dla wszystkich - i każdej sylwetki!

Kobiety zakochają się w nowych modelach, takich jak Girlfriend do kostek oraz Jeggings – niczym druga skóra, do których świetnie pasuje koszula lub tunika w stylu oversize. Mężczyźni mają do wyboru różne style, od modnego Skinny po inspirowane streetwearem spodnie Loose.

Innowacyjne procedury wykańczania pozwalają na przekształcanie ulubionych jeansów w elementy idealne do pracy lub zabawy.

ESPRIT, zawsze przodujący w zakresie zrównoważonego rozwoju, nawiązał współpracę z najbardziej innowacyjnymi fabrykami, aby stale przekraczać granice w tworzeniu energooszczędnych technik produkcyjnych. Materiały takie jak bawełna organiczna lub tkaniny z recyklingu dodatkowo zmniejszają ślad węglowy w produkcji jeansów Esprit.

 Zawsze młody denim na światowym poziomie od Esprit!

 

 

Wyświetlony 459 razy
© 2013-2020 by SN2.EU