czwartek, 09 wrzesień 2010 20:37

Zaczynałem jako sprzedawca jeansów...- Tobias Sorensen

To co łączy przeszłość z przyszłością to moment, o którym dokładnie mówimy-tu i teraz.  Życie jest wielką tajemnicą, zaskakuje nas różnymi wydarzeniami. Każdy jest bohaterem swojej historii, są jednak takie które należą do pięknych i wyjątkowych. Taka jest właśnie historia Tobiasa.
Duński top model, 23-letni Tobias Sorensen , kiedyś sprzedawca w butiku z jeansami, dziś obecny na największych światowych wybiegach. Nigdy nie myślał, że może brać udział w castingach, pokazach mody czy sesjach. Został wypatrzony przez Klienta w sklepie gdzie pracował.
Niedługo potem poleciał na swoją pierwszą sesję do Paryża. Wcześniej uprawiał boks, grał zawodowo w piłkę nożną.
Zawsze marzył o dalekich podróżach, teraz spełnia to marzenie dzięki swojej pracy.

Tobias rozpoczął swoją przygodę z modelingiem w 2006 roku. Pracował  m.in dla Moschino, Iceberga, Balmain, D&G, DKNY. Brał również udział w kampaniach Moschino, Diesel, D&G, Iceberg, Boss. Zawstydzało go mówienie, że jest modelem więc często pytany co robi zawodowo-odpowiada , że nadal sprzedaje jeansy!
Mówi o sobie „ Nie planowałem, że zostanę modelem. A jednak. Propozycja pracy pojawiła się niespodziewanie. Pierwsze zdjęcia, pierwsze pokazy. Myślałem, że to niedostępny, wielki świat. Teraz to jest mój świat. Wielki, ale jednak dostępny. Wystarczyło szczęście i odwaga. Najtrudniejszy był pierwszy krok.”

Kiedy nie podróżuje, mieszka w Nowym Yorku często wraca też do rodzinnej Kopenhagi.
Uczy się również aktorstwa ale to już może początek innej pięknej historii...
© 2013-2020 by SN2.EU