czwartek, kwiecień 18, 2024
środa, 16 listopad 2011 16:08

Nowe szaty Advocata

Advocaat z Bielska Białej jest niewątpliwym liderem w swojej kategorii. Doceniany za niezwykłe walory smakowe, obecny na półkach sklepowych od ponad pół wieku, dzisiaj pojawia się w nowej odsłonie,  podkreślającej jego doskonałą jakość. Nowe opakowanie Advocaata, zaprojektowane przez międzynarodową pracownię SiebertHead,  ma na celu odświeżenie wizerunku produktu.

AdvocatSmukła, rzeźbiona butelka o opływowych kształtach, wyróżnia się na półce i przyciąga uwagę konsumenta. Charakterystyczna czarna etykieta, również została subtelnie zmieniona. Pozostawiono jednak na niej typowe dla marki elementy m.in. żółte kurczaki i medale. Nowe opakowanie Advocaata  odzwierciedla najwyższą jakość  i klasę likieru.
Advocaat to jedyne w swoim rodzaju połączenie sprowadzanej aż z Madagaskaru wanilii, aromatycznej brandy oraz świeżych żółtek jaj kurzych z doskonałym spirytusem. Swój wyjątkowy smak zawdzięcza wysokiej jakości naturalnym składnikom oraz tradycyjnej, trzymanej w tajemnicy od lat, recepturze. Nietuzinkowe walory smakowe, jak również aksamitna konsystencja kremu, sprawiają, że jest on bardzo chętnie wybierany przez konsumentów, którzy delektują się nim w czystej postaci. Advocaat świetnie sprawdza się również, jako składnik drinków, dodawany jest także do lodów i ciast.
Advocaat w nowej odsłonie pojawi się na rynku w listopadzie. 

Cena detaliczna  ok. 21 złotych / 0,5 l.