czwartek, 22 październik 2015 17:02

Największa innowacja ostatnich lat- wódka gazowana!

W bardzo tradycyjnej i niezmiennej od lat kategorii wódek czystych STOCK Polska wprowadził na rynek rewolucyjny produkt - pierwszą w Polsce wódkę gazowaną Stock Sparkling. Produkt trafił do sklepów kilka tygodni temu, ale producent Stock Sparkling już odebrał nagrodę Gen Innowacji w rankingu INNOWATRORY WPROST 2015.

Innowacja jakiej na polskim rynku dotąd nie było. Stock Polska wprowadził produkt, który może zapoczątkować rewolucję na rynku wódek. Smak 37,5 procentowego, krystalicznie czystego alkoholu został wzbogacony bąbelkami, które niewątpliwie zmieniają doznania smakowe wódki czystej oferując zupełnie nieznane dotąd wrażenia. Ten zaskakujący produkt nie umknął uwadze kapitule prestiżowego konkursu Innowatory Wprost, która w tym roku postanowiła docenić niestandardowe podejście firmy do produktów i wytyczanie zupełnie nowych ścieżek rozwoju branży. Stock Sparkling to dowód na to, że producent ma w sobie Gen Innowacji.


Łagodny, przyjemny smak Stock Sparkling już zdobył uwagę zwolenników alkoholi mocnych, którzy chętnie sięgają po to zaskakujące urozmaicenie w ofercie dostępnej na rynku. - Po pierwszych tygodniach od wprowadzenia na rynek już możemy powiedzieć, że produkt spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony Klientów. Zainteresowanie w pierwszym etapie sprzedaży właściwie przerosło nasze oczekiwania i dzisiaj staramy się sprostać składanym zamówieniom. To na pewno efekt nowatorskiego podejścia do produktu jakim jest wódka czysta ale mam nadzieję, że po zaspokojeniu ciekawości na temat nowości, duża grupa konsumentów pozostanie przy tej propozycji - mówi Ewa Markiton ze Stock Polska
Biała butelka, która zdecydowanie wyróżnia Stock Sparkling w kategorii wódek na półce i półprzezroczystość opakowania pozwalają zajrzeć do wnętrza i zobaczyć musujący krystalicznie czysty płyn.

Stock Sparkling dostępny jest w pojemności 500 ml
Zawartość alkoholu 37,5%

Stock Sparkling

Sugerowana cena detaliczna wynosi 26,99 zł

Wyświetlony 5385 razy
© 2013-2019 by SN2.EU