poniedziałek, 13 lipiec 2015 12:47

Przyszło lato, czas na domówkę!

Latnia zabawa w gronie znajomych i przyjaciół. Pełna energii, najlepsza domówka tego sezonu. Na niej owocowe smaki - Finlandia® FROST, czyli idealny, gotowy przepis na letnie wieczory w gronie znajomych!  Cranberry&Apple, Citrus&Mint, i Raspberry&Cherry, to trzy unikalne kompozycje, inspirowane orzeźwiającymi smakami owoców.

Tego lata to one rozkręcą domówki i wieczorne spotkania ze znajomymi. Dlaczego? Ponieważ mają doskonale zbalansowany smak, intensywne kolory, zawierają 25% alkoholu i powstały na bazie krystalicznie czystej Finlandia® Vodka. Wszystko to sprawia, że Finlandia® FROST idealnie nadaje się do serwowania w formie schłodzonych shotów lub gotowych drinków na lodzie. Wybierz jeden z trzech smaków Finlandia® FROST i ciesz się imprezą!


Finlandia® Frost Cranberry&Apple łączy intensywność żurawiny z soczystymi jabłkami. To soczyste połączenie niesie ze sobą głęboki i łagodny smak, idący w parze z mocnym, czerwonym kolorem.

 

Finlandia® Frost Citrus&Mint jest sprawdzonym miksem limonki, dojrzałej cytryny oraz świeżej mięty. Jego jasnozielony kolor doskonale podkreśla wyraźny, rześki smak.Finlandia® Frost Raspberry&Cherry to niecodzienne połączenie czerwonych owoców. Głęboki aromat malin i soczystych wiśni tworzy prawdziwie letnią, imprezową kompozycję.

Żyj niezwyczajnie. Pij odpowiedzialnie. www.pijodpowiedzialnie.pl

Wyświetlony 2800 razy
© 2013-2019 by SN2.EU