poniedziałek, 22 czerwiec 2015 16:41

Gentleman Jack® Rare Tennessee Whiskey na Dzień Ojca

Jack Daniel całe życie poświęcił pracy i choć nie miał dzieci, to zadbał o to, aby wiedza, którą zgromadził, przekazana została kolejnym pokoleniom. Co więcej, niczym ojciec, zaszczepił w swoich następcach pasję do tworzenia whiskey. Ci zaś idąc jego śladem zrealizowali jedno z marzeń Jacka i wyprodukowali Gentleman Jack® Rare Tennessee Whiskey. Dzisiaj, ta podwójnie filtrowana whiskey, może być doskonałym prezentem z okazji Dnia Ojca.

Gentleman Jack, podobnie jak i inne whiskey z Destylarni w Lynchburgu nosi imię Jacka Daniela, człowieka który całe swoje życie poświęcił procesowi udoskonalania produkcji whiskey. Nie wiemy, jak potoczyłyby się losy Jacka, gdyby zdecydował się związać z kobietą. Dzisiaj to nie ma znaczenia, bo Jack zostawił nam po sobie doskonałą whiskey, której oddał swoje imię i nazwisko, a którą my dzisiaj możemy wznosić toasty za wszystkich ojców na świecie.

Gentleman Jack jest tak niezwykły, bo to whiskey poddawane procesowi charcoal mellowing dwukrotnie – przed napełnieniem beczki oraz po jej opróżnieniu. Efektem podwójnego filtrowania jest lekka, wyjątkowo łagodna whiskey o gładkiej palecie aromatyczno-smakowej. Unikalny smak oraz eleganckie opakowanie sprawiają, że Gentleman Jack może być wyjątkowym i zaskakującym prezentem dla Taty.

Czytany 1510 razy

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Świat mężczyzny

  • 1