czwartek, 11 grudzień 2014 10:55

#Kierunek Finlandia – podróż za jedno wspomnienie

Konkurs Finlandia Vodka Konkurs Finlandia Vodka

Przekroczyć koło podbiegunowe, przejechać się saniami ciągniętymi przez husky, zobaczyć zorzę polarną, posiedzieć w saunie, raz w życiu wykąpać się w przeręblu, ustąpić pierwszeństwa na drodze reniferowi… . Lista życzeń? Teraz to lista atrakcji, które czekają na zwycięzców konkursu #Kierunek Finlandia.

Finlandia nie jest najpopularniejszym kierunkiem turystycznym. Zimno, ciemno (albo jasno) i… właśnie, do domu nie jest tak daleko. Z Helsinek rzeczywiście nie jest daleko, ale w błędzie jest ten, kto ten niezwykły kraj utożsamia tylko z jednym miastem. Choć oczywiście wizyta w nim daje wyobrażenie tego, co czeka podróżnika, który pokona Bałtyk, a potem ponad tysiąc kilometrów, po to, żeby przekroczyć koło podbiegunowe. To magiczna wyprawa, której mottem może być przysłowie, mówiące, że: Fińskim kościołem jest las.

A jak to przysłowie przekłada się na rzeczywistość? Jest bardzo prosty sposób na to, żeby tego doświadczyć. Wystarczy tylko w zakamarkach pamięci odszukać wspomnienie niezwyczajnej imprezy. Następnie kupić jeden z produktów marki Finlandia® Vodka, zachować paragon i zalogować się na stronie www.kierunekfinlandia.pl, gdzie wystarczy opisać swoją najbardziej niezwyczajną imprezę.

Co tydzień wybieranych będzie 5 najlepszych propozycji, które wyróżnione zostaną specjalnymi zestawami imprezowymi. Ze wszystkich nagrodzonych odpowiedzi nadesłanych do 31 stycznia 2015 r. jury wybierze dwa najlepsze opisy. Ich autorzy będą mogli zabrać w marcu 2015 roku troje swoich przyjaciół w podróż życia do Finlandii.

Na horyzoncie wyprawa psim zaprzęgiem, łowienie ryb w przeręblu, wywierconym własnoręcznie na środku zamarzniętego jeziora, jazda skuterem przez ośnieżone góry, a po pełnym wrażeń dniu - wieczór w saunie. To i wiele więcej to tylko przedsmak niezwyczajnej wyprawy na Północ.

Więcej informacji na temat konkursu #Kierunek Finlandia można znaleźć na stronie: www.kierunekfinlandia.pl.


Żyj niezwyczajnie. Pij odpowiedzialnie. www.pijodpowiedzialnie.pl

Wyświetlony 1908 razy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2019 by SN2.EU