czwartek, 18 wrzesień 2014 11:22

Pokaż czym dla Ciebie jest niezależność

Jasper Newton Daniel, przez przyjaciół zwany Jack, całe swoje życie poświęcił doskonaleniu produkcji whiskey. Jego historia to opowieść o człowieku, który zawsze podążał swoją drogą. Urodziny Jacka, obchodzone przez cały wrzesień, są doskonałą okazją do tego, aby wznieść toast za człowieka, bez którego nie byłoby dziś Jack Daniel’s Tennessee Whiskey. Dla konsumentów jest to jednocześnie szansa, aby wygrać jeden z trzech motocykli Harley Davidson Street™ 750.

Przyjaciele Jacka na całym świecie kontynuują jego sposób myślenia. Są niezależni i jak on nigdy nie wybierają drogi na skróty. Przez cały wrzesień, kiedy świętują urodziny twórcy Jack Daniel’s Tennessee Whiskey, wspominają wartości, którymi się kierował. W tym roku mogą też wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są trzy motocykle marki Harley-Davidson.

Konkurs trwa od początku września do końca października. Udział w nim może zgłosić każdy, kto kupi dowolny produkt z rodziny Jack Daniel’s, o pojemności nie mniejszej niż 500 ml, dla pojedynczej butelki. Wystarczy, że po odejściu od kasy, zachowa paragon, a następnie zarejestruje się w dedykowanej zakładce konkursowej, na profilu marki Jack Daniel’s Polska na Facebook’u. Żeby zawalczyć o jedną z nagród, wystarczy wysłać wykonane w dowolnej technice cyfrowej zadanie, którego temat brzmi: Pokaż w kreatywny sposób czym dla Ciebie jest niezależność i wygraj jeden z trzech motocykli Harley-Davidson Street™ 750. Nagrody otrzymają trzy osoby, których prace wyróżnią się kreatywnością i oryginalnością.

© 2013-2020 by SN2.EU