piątek, 20 czerwiec 2014 20:26

Prezent, który mówi sam za siebie

Ballantine’s Finest Ballantine’s Finest

 Zbliżają się urodziny, imieniny lub inna wyjątkowa okazja, a ty nie masz pomysłu na prezent? Szukasz czegoś wyjątkowego i osobistego? Ballantine’s znalazł rozwiązanie w duchu modnej personalizacji przedmiotów – butelka cenionej whisky Ballantine’s Finest z indywidualną dedykacją.

To idealny prezent na zbliżający się Dzień Ojca!

 Książka z dedykacją, biżuteria z grawerunkiem lub ubrania zaprojektowane specjalnie z myślą o bliskiej osobie. Trzeba przyznać, że do niedawna możliwość personalizacji prezentów dotyczyła w większym stopniu upominków dla kobiet. A przecież mężczyźni również zasługują na prezentprzygotowany specjalnie z myślą o nich. Nadszedł czas na zmiany.

Od teraz, oprócz zegarków, butów, czy koszul, osobistym prezentem może stać się również ulubiona whisky dzięki spersonalizowanej butelce. Ballantine’s Finest opatrzona może być etykietą z wybranymi inicjałami, imieniem, wyznaniem miłosnym lub wszystkim, co ucieszy osobę, której chcemy podarować prezent. Entuzjaści whisky docenią jej jakość, a wyjątkowa inskrypcja nada prezentowi osobisty charakter!

To idealna propozycja dla wszystkich, którzy szukają podarunku dla wyjątkowego mężczyzny, np.: na zbliżający się 23 czerwca Dzień Ojca, ale nie tylko. Obdarować można ukochanego męża, chłopaka czy brata – każdego, kto doceni wyjątkową jakość whisky Ballantine’s Finest i jej niestandardową oprawę.

Butelki z wyjątkowymi etykietami można zamówić poprzez stronę internetową www.bdsklep.pl oraz na www.ballantines.pl podając dedykację, jaka ma zostać umieszczona na etykiecie.

Promocja dostępna od 9 czerwca 2014 br.

 

Wyświetlony 2324 razy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2019 by SN2.EU