poniedziałek, 17 czerwiec 2019 16:00

Zawieszki męskie, patriotyczne – idealny prezent na Dzień Ojca

Zawieszki patriotyczne Zawieszki patriotyczne

Niezwykle ważna okazja jaką jest bez wątpienia Dzień Ojca już za pasem, natomiast wielu z nas w dalszym ciągu zmaga się z niezwykle istotnym problemem, a mianowicie – co ofiarować swojemu tacie, by poczuł się on kochany, ważny i by otrzymał podarek, który sprawi mu prawdziwą radość.

 

Jak doskonale wiadomo, mężczyznom zawsze o wiele trudniej dogodzić, bowiem albo uważają oni, że mają już wszystko, albo też że niczego nie potrzebują…w takiej sytuacji na ratunek przychodzi wyszukana biżuteria.

W ostatnich czasach niezwykle popularnym trendem wśród panów jest nabywanie ozdób udekorowanych motywem patriotycznym - czy to orłem białym, flagą Polski, czy też symbolem Polski Walczącej. Z przyjemnością informujemy, że coraz więcej jubilerów, jak np: sklep.enigmaonline.pl dostosowuje się do tego trendu, przygotowując dla swoich klientów zawieszki męskie, sygnety, pierścienie, spinki do mankietów, czy w końcu kolczyki bezpośrednio odnoszące się do historii Rzeczypospolitej Polskiej. Co równie ciekawe, doskonale dopasowują oni swój asortyment do bardzo zróżnicowanego budżetu konsumentów, bowiem w ich ofercie znajdziemy tak niedrogie i relatywnie minimalistyczne błyskotki wykonane ze srebra, jak i wysokiej jakości produkty z czystego złota lub platyny, okraszone dodatkowo kamieniami szlachetnymi. Oczywiście, w drugim z przypadków przyjdzie nam zapłacić nieco więcej, jednakże gwarantujemy, że perełki sztuki jubilerskiej na które natknąć się można zarówno w sklepach internetowych jak i stacjonarnych są tego jak najbardziej warte!

Naszym zdaniem, doskonałym pomysłem na Dzień Ojca może być kunsztowna, a jednocześnie niezbyt krzykliwa zawieszka z motywem patriotycznym, którą to tata będzie mógł założyć na szczególną okazję lub też wykorzystać ją do przyozdobienia codziennej garderoby, prezentując jednocześnie swoje narodowościowe przekonania. Mimo, że nie każdy ojciec jest przekonany do biżuterii, to jesteśmy wręcz pewni, że taki prezent jak najbardziej przypadnie do gustu obdarowywanemu, bowiem łączy on w sobie elegancki styl oraz historię, z której jako naród możemy i powinniśmy być dumni. Symbol patriotyczny to symbol przynależności do określonej grupy społecznej, z którą dana osoba się identyfikuje. Jeżeli dodatkowo zostanie on przyozdobiony cyrkoniami czy też nieco bardziej kosztownymi kamieniami szlachetnymi, efekt końcowy z całą pewnością wywoła podziw osób, które zobaczą tak niezwykły element dekoracyjny noszony przez naszego rodzica.

Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby prezentem był kunsztowny zestaw łączący w sobie kilka elementów dekoracyjnych, na przykład zawieszkę i sygnet. Mogą one prezentować ten sam motyw patriotyczny lub też zróżnicowane symbole. Warto w takim przypadku zdecydować się na identyczny typ kruszcu, bowiem pozwoli to zachować jednolitość noszonych elementów dekoracyjnych, a tym samym wyśle członkom rodziny, znajomym, czy w końcu kolegom i koleżankom z pracy jasny sygnał o doskonałym guście osoby obdarowywanej. Jeżeli nie mamy pojęcia co sprezentować naszemu tacie, biżuteria okazać się może podarkiem nie tylko trafionym, ale także wysoce kreatywnym i niepowtarzalnym!

Wyświetlony 211 razy
© 2013-2019 by SN2.EU