wtorek, 25 czerwiec 2019 14:01

Zegarek Adriatica – jak dopasować odpowiedni czasomierz do stroju

Zegarek Adriatica Zegarek Adriatica

Wychodzisz z przyjaciółmi na obiad lub piwo do knajpy? Chcesz poczuć się swobodnie, więc zakładasz sportowy strój? Szykujesz się na służbową oficjalną imprezę lub ważną uroczystość? W każdej sytuacji należy ubrać się adekwatnie do tonu wydarzenia.

Nie będziemy przecież zakładać marynarki i pantofli w upalny dzień, planując wyjście ze znajomymi na kilka drinków, więc należy dostosować do tej okazji również swoje dodatki, np. czasomierz.

 

Wybierając między innymi takie propozycje jak zegarek Adriatica, każdy użytkownik otrzymuje ogrom możliwości wyboru. Jak dopasować konkretny model do stroju i okoliczności? Zadanie może być teoretycznie trudne, jeśli nie dysponujecie wieloma zróżnicowanymi konstrukcjami w swojej kolekcji. Zapraszamy jednak do dalszej części materiału, gdzie spróbujemy przedstawić Wam kilka interesujących możliwości połączeń.

Strój wieczorowy – skórzany pasek

Trzeba przyznać, że każdy mężczyzna wygląda imponująco, gdy ma na sobie odpowiednio skrojony garnitur, spodnie, koszulę i pantofle. Nie można jednak zapominać o doskonale dopasowanych akcesoriach, do których należą między innymi czasomierze. Męski zegarek Adriatica ze skórzanym paskiem jest idealnym wyborem. Jak dopasować taki produkt do zestawu? Wszystko zależy od garderoby. Jeśli stawiacie na klasykę – białą koszulę i czarny garnitur, to czarny skórzany pasek z białą lub czarną tarczą będzie perfekcyjną inwestycją, która zaprezentuje się w sposób wyjątkowy.

Wyjście ze znajomymi? Parciany pasek lub bransoleta

Kiedy strój jest mniej oficjalny, Wy również nie musicie dostosowywać swoich dodatków i akcesoriów do oficjalnego tonu. Warto wtedy korzystać z dużo wygodniejszych, aczkolwiek równie eleganckich propozycji. Przykładem takiego wyposażenia może być zegarek Adriatica z paskiem parcianym, który z pewnością przypadnie do gustu klientom stawiającym na luksusowy asortyment z najwyższej półki. Pamiętajcie, że jak Was widzą, tak o Was myślą i mówią.

Sportowy strój na trening? Gumowy i elastyczny pasek

Trening to wspaniała przygoda. Wyrzut endorfin do organizmu i coraz lepsza sylwetka wpływają pozytywnie na jakość życia. Chcąc jednak maksymalizować efekty i skupiać się na wynikach, koniecznie należy sięgnąć po gadżety, dzięki którym ćwiczenia będą wydajne. Zegarek posiadający elastyczny pasek z tworzywa sztucznego bez dwóch zdań spowoduje, że w ogóle zapomnicie, że macie coś na nadgarstku, a dodatkowe funkcje jak stoper, timer itp. pozwolą Wam monitorować czas i tempo. Może być on również ciekawym dodatkiem do miejskiego młodzieżowego stylu.

Wyświetlony 206 razy
© 2013-2019 by SN2.EU