środa, 13 listopad 2013 19:20

NOWOŚĆ - Nalewka Babuni mirabelka

Te żółte, drobne śliwki o wdzięcznej nazwie cieszą się ogromną popularnością w Lotaryngii, gdzie uznawane są za symbol dostatku. Oryginalny smak owoców mirabelki ma również swoich wielbicieli w naszym kraju. Doskonale nadają się bowiem do kulinarnych wypieków, przetworów, a także pysznych nalewek. Pite małymi łyczkami w schłodzonym kieliszku mirabelkowe nalewki, sprawią, że pokochamy ich wyjątkowy, bogaty smak i aromat. 

 Gdy marzysz o czymś smacznym i kuszącym, sięgnij po najnowszą propozycję Nalewki Babuni o smaku dojrzałych owoców mirabelki. Starannie dobrane składniki zachowane w odpowiednich proporcjach zapewniają głęboki i niepowtarzalny smak oraz bogaty bukiet o przyjemnej owocowej nucie. 

Marka Nalewka Babuni to wyśmienite wina deserowe o naturalnym, pełnym smaku owoców dojrzewających w polskich sadach. Produkcja każdego smaku Nalewki odbywa się na najwyższym poziomie technologicznym według sprawdzonych, oryginalnych receptur. Dlatego właśnie wszystkie smaki Nalewki Babuni smakują wyjątkowo.  

Oryginalna butelka, wysoka jakość produktu oraz potwierdzony przez konsumentów wyjątkowy smak sprawiły, że stała się ona najlepiej znaną marką w segmencie win deserowych kategorii premium w Polsce. Produkt wielokrotnie nagradzany za wysoką jakość i polski charakter.

 

Wyświetlony 1483 razy
© 2013-2019 by SN2.EU