poniedziałek, 04 listopad 2013 16:41

Wina Jacob’s Creek bliżej konsumentów

To, że Australia jest jednym z ważnych graczy na rynku win nie jest niczym nowym, jednak w Polsce klienci sklepów, którzy chcą się skusić na wino o australijskich korzeniach, nadal z pewnym trudem odnajdują znane marki na sklepowych półkach. Dystrybutor wina Jacob’s Creek zdecydował się wesprzeć organizację festiwalu Dni Australii, aby przybliżyć ich uczestnikom klimat tego odległego kontynentu oraz jego kulturę, w tym długie tradycje winiarskie. Wydarzenie promowane będzie w telewizji, prasie oraz Internecie.

 

Sponsoring festiwalu na tak szeroką skalę to pierwsze tego typu przedsięwzięcie dystrybutora marki Jacob’s Creek. Wybór wydarzenia nie jest przypadkowy –  wiąże się z tym co marce najbliższe – Australią. Oglądając spot, możemy poczuć klimat, który rozgrzeje w styczniu Wrocław: na wielkim ekranie pojawią się najlepsze australijskie produkcje, a między kinowymi seansami będą odbywać się warsztaty oraz spotkania z ekspertami. Będzie to także doskonała okazja do spotkania z Bernardem Hickinem, znanym australijskim ekspertem, który opowie między innymi o różnicach między australijską a europejską tradycją winiarską. 

„Polscy konsumenci coraz chętniej sięgają po wina. Wraz ze wzrostem popularności całej kategorii, rośnie również zainteresowanie winami australijskimi, które swój doskonały smak zawdzięczają  miejscu pochodzenia. To wyjątkowy australijski klimat, podłoże, na którym rosną winogrona oraz pasja tworzących je ludzi sprawiają, że cieszą się uznaniem na całym świecie. Warsztaty z Bernardem Hickinem, które będą częścią wydarzenia, to dobra okazja żeby dowiedzieć się na ten temat więcej” – mówi Iwona Michałowicz, Senior Brand Manager, wina Jacob’s Creek.

To właśnie gorące australijskie słońce będą mogli poczuć wszyscy, którzy zdecydują się uczestniczyć w festiwalu „Dni Australii”, które organizuje Stowarzyszenie Nowe Horyzonty we Wrocławiu w dniach 24.01-26.01.2014 r. Zaproszenie w formie spotu telewizyjnego będzie emitowane na antenie telewizji już od 4 listopada. Pojawi się zarówno na antenie kanałów ogólnopolskich, jak i tematycznych. Emisja zaplanowana jest na listopad i grudzień b.r. Promocja wydarzenia będzie miała miejsce również w prasie lifestylowej oraz Internecie. 

Dni Australii odbędą się w dniach 24.01-26.01.2014 w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu

Wyświetlony 1349 razy
© 2013-2019 by SN2.EU