wtorek, 17 wrzesień 2013 17:13

Soczyście grapefruitowy Stock Prestige

Wódki smakowe cieszą się dużym uznaniem wśród konsumentów, którzy cenią sobie doskonały, ciekawy smak oraz jakość. W odpowiedzi na stale rosnące zainteresowanie smakowymi odmianami wódek czystych w rodzinie Stock Prestige pojawił się Grapefruit.  Świeży i soczysty owoc wyraźnie definiuje nową wódkę i znakomicie wpisuje się w trend panujący wśród konsumentów, którzy bardzo chętnie sięgają po cytrusowe aromaty.

 

Nowy smak Stock Prestige Grapefruit to kompozycja stworzona specjalnie dla wielbicieli soczystych słodko-gorzkich nut. Produkowany na bazie jęczmiennego, czystego Prestige  – odznacza się najwyższą jakością i łagodnością, jak przystało na wódkę klasy premium.

Dodatek soku soczystego grejpfruta sprawia, że drinki i koktajle na bazie Stock Prestige Grapefruit są idealną, orzeźwiającą kompozycją. Dla wszystkich tych, którzy preferują wersję saute, proponujemy tradycyjne shoty, które pozostawiają w ustach słodko-gorzkie wspomnienie.

Smak grejpfruta wodził na pokuszenie od zarania dziejów. Na Barbadosie, skąd pochodzi panuje przekonanie, że pierwsi ludzie zostali wyrzuceni z raju właśnie z powodu tego okazałego owocu. Sama nazwa citrus paradisi w dosłownym tłumaczeniu brzmi ni mniej, ni więcej tylko owoc raju.

Dziś Stock Prestige Grapefruit kusi swoim smakiem zamknięty w pięknej wielokątnej butelce o pojemności 0,5l i 0,7l.

Rekomendowana cena detaliczna wynosi 22.95 pln za 0,5l.
 
W swoim segmencie wódki smakowe Stock Prestige w zaledwie kilka miesięcy po wprowadzeniu zyskały przewagę nad głównymi graczami na rynku i zdobyły uznanie wśród konsumentów.

Wyświetlony 2472 razy
© 2013-2019 by SN2.EU