niedziela, 27 styczeń 2013 09:48

Maszynka do włosów z ekranem dotykowym Touch Control HC5950 jest już Polsce

Najnowsza maszynka do włosów marki Remington to obowiązkowy gadżet do stylizacji nowoczesnego dżentelmena. To produkt dla mężczyzny, który ceni sobie funkcjonalność i przywiązuje wagę do detali. Touch Control HC5950 pozwala osiągnąć pożądany efekt i w kilka chwil stworzyć niebanalny look.
Zaawansowana technologicznie maszynka do włosów Touch Control HC5950 zapewnia możliwość tworzenia nowoczesnych stylizacji poprzez dodanie efektu cieniowania i objętości w trakcie przycinania włosów lub tworzenia warstw o różnych długościach. Dzięki niepowtarzalnej precyzji maszynka umożliwia także utrzymanie pożądanego wyglądu pomiędzy kolejnymi wizytami u fryzjera.
Maszynka do włosów Touch Control HC5950 została wyposażona w silnik Pro Power gwarantujący dwa razy szybsze działanie w porównaniu z poprzednimi modelami maszynek marki Remington. Innowacyjny panel dotykowy zapewnia pełną kontrolę oraz łatwą i wygodną obsługę urządzenia. Jedno dotknięcie wystarczy, by precyzyjnie dostosować długość ostrzy. Do wyboru są długości od 0,4 mm do 42 mm dla dłuższych włosów i grzywek. Trzystopniowy system Tri Boost umożliwia ustawienie optymalnej prędkości cięcia. Na panelu wyświetlają się wskaźniki ustawienia długości i prędkość, a także pozostałego czasu pracy. Samoostrzące i samooliwiące się ostrza z powłoką tytanową są wytrzymałe i odporne na ścieranie. Dodatkowo maszynka posiada system natychmiastowego zwalniania ostrzy.
Zasilanie sieciowo – akumulatorowe i możliwość ładowania przez USB dają pełną swobodę w posługiwaniu się maszynką. Komfort zwiększa krótki czas ładowania (pełne ładowanie w 90 minut) oraz aż do 40 minut bezprzewodowego działania.
Maszynka do włosów Touch Control HC5950 jest dostępna w zestawie z eleganckim etui, dwiema nakładkami grzebieniowymi do regulacji długości strzyżenia, jedną nakładką do stylizacji zarostu oraz przewodem USB.
Sugerowana cena detaliczna – 399 złotych
© 2013-2020 by SN2.EU