poniedziałek, kwiecień 22, 2024
czwartek, 09 sierpień 2012 15:33

Już dziś! Czat z finalistami polskiej edycj Nissan Gran Turismo Academy

Już dziś o godzinie 18.30 na fanpage’u Nissan Gran Turismo Academy startuje czat z finalistami Finału Narodowego Nissan GT Academy. Tomasz Bogusławski oraz Krystian Korzeniowski opowiedzą internautom o swoim doświadczeniu, emocjach i szansie, którą wywalczyli w Akademii Gran Turismo. Sprawdź to! Sam dowiedz się, co czują Ci których marzenia się spełniają.

Dla fanów Gran Turismo oraz pasjonatów szybkiej jazdy Akademia Gran Turismo przygotowała możliwość, by dowiedzieć co nie co o tym, co działo się za kulisami Fianłu Narodowego GT Academy, jakie są odczucia finalistów oraz czy czują stres i presję przed rywalizacją na arenie międzynarodowej podczas wyścigów Racecamp na legendarnym już torze Silverstone w wielkiej Brytani? Tego możecie się dowiedzieć z rozmowy ze zwycięzcami pierwszej polskiej edycji podczas popołudniowego czatu na platformie Facebook! Na żywo będzie można zapytać Tomasza Bogusławskiego oraz Krystiana Korzeniowskiego o ich przygodę z Akademią GT. Niebawem obaj Panowie staną na prawdziwym torze wyścigowym Silverstone w Wielkiej Brytanii, gdzie będą ścigać się na Race Camp z innymi zwycięzcami z całej Europy. Kibicujmy im z całych sił! Potrzebują naszego wsparcia!

Finał Narodowy Nissan Gran Turismo Academy
W dniach 23 i 24 lipca w warszawskim centrum wystawienniczo – konferencyjnym Expo XXI, odbył się finał narodowy Nissan GT Academy. Ostateczna rozgrywka zebrała najlepszych kierowców wirtualnego świata Gran Turismo 5. Dwa dni pozwoliły na to, aby wyłonić najlepszych. Okazali się nimi ex aequo Krystian Korzeniowski oraz Tomasz Bogusławski, którzy w ogólnej klasyfikacji uzyskali po 67 punktów, pokonując w ten sposób zebraną w Expo XXI konkurencję. Obaj zwycięzcy zmierzą się z najlepszymi finalistami z całej Europy podczas zawodów Race Camp Odbędą się one w sierpniu na słynnym torze Silverstone w Wielkiej Brytanii. Absolwenci GT Academy, którzy zwyciężą w zawodach Race Camp, zostaną poddani Programowi Szkolenia Kierowców, który przygotuje ich na główną nagrodę – udział w 24-godzinnym wyścigu w Dubaju w styczniu 2013 r.

Pierwsza edycja w Polsce na etapie lokalnym dobiegła końca – teraz pozostaje nam trzymać kciuki za naszych reprezentantów. Miejmy nadzieję, że już wkrótce będziemy śledzić ich sukcesy w rozwijaniu kariery profesjonalnych kierowców wyścigowych, bo właśnie tą szansę stwarza projekt Nissan GT Academy.

Każdy może dołączyć do Nissan GT Academy!

Szczegóły m.in. na:
www.facebook.com/GTAcademy
http://eu.gran-turismo.com
www.gtacademypolska.com