sobota, lipiec 20, 2024
wtorek, 23 sierpień 2011 21:47

Chromowany Renault Trafic - inny niż wszystkie

Tuning samochodów dostawczych staje się coraz bardziej popularny. Poprawia ich optykę i dodaje charakteru. Jednym z elementów zapewniających ciekawy wygląd zewnętrzny są akcesoria chromowane.

Jeszcze do niedawna niewiele warsztatów znanych z tuningu podejmowało się wprowadzania zmian mechanicznych i stylistycznych w autach dostawczych - głównie z powodu ich pierwotnego przeznaczenia związanego z transportem towarów i ludzi. Dedykowane rozwiązania tuningowe wprowadzono m.in. dla Renault Trafic. „Van roku 2002” jest jednym z bardziej interesujących pojazdów dostawczych w swojej klasie. Popularność tego auta wynika przede wszystkim z funkcjonalności. Użyteczność nie idzie jednak w parze z dość nietypową konstrukcją i stylistyką Renault. Kierowcy zawodowi i właściciele modeli rodzinnych - furgonów i mikrobusów, aby odświeżyć wygląd swoich samochodów, często inwestują w wykonane są ze stali szlachetnej chromowane dodatki. Odporne na zarysowania i szkodliwe działanie warunków atmosferycznych elementy zachowują swój pierwotny wygląd przez długie lata. Ich montaż nie wymaga ingerencji w konstrukcję nadwozia, co jest niewątpliwą zaletą tego typu rozwiązań.
Tuningowanie vanów nie jest tak powszechne jak udoskonalanie samochodów osobowych. Mimo to zmiany optyczne w takich modelach jak Renault Trafic są możliwe i proste do zrealizowania dzięki chromowanym akcesoriom - mówi Andrzej Karpowicz, właściciel sklepu internetowego Chromowane.com. - Mając na względzie pierwotne zastosowanie i charakter modelu Trafic, przygotowaliśmy dedykowany pakiet akcesoriów stylizacyjnych: nakładki na lusterka, klamki, grille: górny i dolny, listwę ochronną na tylny zderzak, listwy progów: na klamkę tylnej klapy i nad tablicę rejestracyjną a także relingi dachowe (w wersji krótkiej i długiej) oraz poprzeczki  - dodaje.
Proponowane akcesoria poprawiają stylistykę pojazdu dostawczego. Spełniają oczekiwania zarówno użytkowników busów w wersji VIP, jak i miłośników zlotów takich jak Truck & Bus Show. Dedykowane akcesoria do modelu Renault Trafic są również kompatybilne z nadwoziami bliźniaczych wersji pojazdu, czyli Opla Vivaro i Nissana Primastar (dostępne w cenach od 70 do 1050 zł). 

W ofercie:

Klamki TRAFIC 4D STAL – 185 zł, 3D - 162 zł

Bagażnik dachowy relingi TRAFIC standard – 550 zł

Bagażnik dachowy relingi TRAFIC przedłużony – 650 zł

Listwa nad tablicę rejestracyjną STAL – 110 zł

Listwa ochronna na tylny zderzak – STAL – 159 ZŁ

Listwy grilla dolnego STAL – 179 ZŁ

Listwy grilla STAL – 229 zł

Nakładki na lusterka STAL – 225 zł, ABS – 179 ZŁ

Listwy progowe – 2D – 159 zł

Belki, poprzeczki do relingów – 250 zł

Nakładka na klamkę tylnej klapy – 70 zł

Orurowanie przednie z grillem – 1050 zł

Orurowanie przednie bez grilla – 850 zł

Orurowanie boczne – 750/850 zł

 

Więcej informacji na www.chromowane.com