piątek, maj 31, 2024
sobota, 23 lipiec 2011 19:22

Podkreślenie stylu Hyundaia ix35

Premiera ix35 to według specjalistów początek nowej ery Hyundaia. Kiedy samochód koreańskiego producenta trafił do Polski wiosną 2010 roku, w pierwszych trzech miesiącach obecności na polskim rynku uzyskał najlepszą sprzedaż spośród wszystkich samochodów typu SUV.

Sympatycy marki, którzy zakupili ix35, argumentowali swój wybór głównie jego wszechstronnością. Jeśli chodzi o design, można jeszcze sporo poprawić.

SUV-y mają doskonale dopasowywać się do różnych sytuacji na drodze, jednocześnie zapewniając przy tym wysoki komfort podróżowania.           Za wyborem Hyundaia ix35, poza wszechstronnością, przemawia maksymalna liczba pięciu gwiazdek w teście bezpieczeństwa Euro NCAP oraz najmniejsze spalanie i największa pojemność bagażnika ix35 w klasie.Nie bez znaczenia jest również wyposażenie, m.in. system ESP                 (w standardzie) oraz nowinki, np. kontrolka znajdująca się pomiędzy prędkościomierzem a obrotomierzem, informująca o najlepszym (z ekonomicznego punktu widzenia) momencie zmiany biegu, a także systemy bezpieczeństwa: HAS (wspomaganie ruszania na pochyłości) i DBC (wspomaganie zjazdu z pochyłości), które pozwalają w bezpieczny sposób pokonywać wzniesienia i nierówności.

Hyundaia ix35 stworzono według zasady "fluidic sculpture", oznaczającej opływową, płynącą rzeźbę. Dzięki temu samochód prezentuje się dynamiczniej. Z przodu od razu rzuca się w oczy sześciokątny grill podzielony na dwie części wraz z reflektorami i przetłoczeniami karoserii o ostrej geometrii. Mimo to, wielu właścicieli Hyundaia ix35 dostrzega potrzebę poprawy jego wyglądu.

Dobierając akcesoria do ix35, warto wybierać rozwiązania nie burzące harmonijnej formy tego modelu. Według producenta, Hyundai ix35 wyzwala emocje, po których już nigdy nie spojrzymy na samochód typu SUV w ten sam sposób. Stąd dla podkreślenia jego charakteru przygotowaliśmy specjalną ofertę - mówi Andrzej Karpowicz, właściciel sklepu internetowego Chromowane.com. - Posiadamy bardzo rozbudowany pakiet akcesoriów stylizacyjnych: nakładki na lusterka (cena 169 zł), ramkę grilla (149 zł), listwę na rant tylnej klapy oraz listwy przyokienne (170 zł) i listwę ochronną tylnego zderzaka - dodaje. 

Chromowane.com jest miejscem, w którym można nabyć akcesoria tuningowe odświeżające wygląd samochodów. Witryna zawiera bogatą ofertę dedykowanych produktów w atrakcyjnych cenach. Wśród nich znaleźć można akcesoria do różnych modeli i typów aut, w tym także do samochodów typu Van. 

Wszystkie chromowane elementy wykonane są ze stali szlachetnej, dzięki czemu są odporne na zarysowania i szkodliwe działanie warunków atmosferycznych Ich montaż nie wymaga ingerencji w konstrukcję nadwozia, co jest niewątpliwą zaletą tego typu rozwiązań.

Więcej informacji na www.chromowane.com