środa, 27 czerwiec 2018 14:18

Jak naprawić BMW i się nie zrujnować?

Słyszysz BMW i myślisz – drożej się nie da? Zanim zrezygnujesz z zakupu modelu auta tej niemieckiej marki, ponieważ usłyszałeś, że koszty utrzymania czy samej naprawy są horrendalnie wysokie, przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, jak nie zrujnować swojego samochodowego budżetu!

BMW – prestiż i radość z jazdy

Niemiecki producent tworzy niezwykłe modele aut. Ich wysoka jakość, technologiczne zaawansowanie kusi ludzi sukcesu. W Polsce posiadanie BMW to nadal oznaka zamożności, a co za tym idzie również wysokiej klasy prestiżu. Niemiecka solidność gwarantuje „radość z jazdy” (reklamowe hasło BMW to „Freude am Fahren”), niemniej jednak każdy kierowca musi liczyć się z tym, że drobne awarie, problemy techniczne, czy nawet wymiana eksploatacyjnej części jest czymś nieuchronnym, wręcz nie do przeskoczenia. Samochód na gwarancji otrzymuje opiekę autoryzowanego serwisu. Pytanie powstaje wtedy – co zrobić, gdy okres gwarancyjny dobiega końca? Gdzie szukać oszczędności i nie dać zrujnować swojego budżetu?

Naprawa BMW – czy musi być droga?

Poszukujesz części do jednego z modeli BMW? Co robisz? Możesz wybrać autoryzowany serwis, w którym przy okazji naprawisz samochód. Rozwiązanie to jednak jest bardzo drogie – serwisowanie BMW poza okresem gwarancyjnym, czy nawet zakup części zamiennych u autoryzowanego dealera może zrujnować budżet. Z tego sposobu szybko rezygnujesz i poszukujesz innego rozwiązania – przecież pragniesz być szczęśliwym posiadaczem BMW i przy okazji wykazać się sprytem w oszczędnościach. Decydujesz się więc na inną metodę – części, najczęściej zamienniki znajdujesz w sklepach internetowych, aby następnie udać się do przypadkowego mechanika samochodowego, który niekoniecznie wie, jak zaopiekować się awarią występującą w BMW. Czy istnieje więc złoty środek? Owszem! Polecamy partnerską stację obsługi pojazdów marki BMW w Warszawie – www.serwisbmw.net. Firma współpracuje z BMW AG, dzięki czemu każda naprawa jest zgodna z aktualnymi wymaganiami producenta oraz innowacyjną technologią przyjazną niemieckiej marce.

Czytany 252 razy

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Świat mężczyzny

  • 1